رفتن به مطلب

◈دلنوشته مغرسیاه🕸◈Byta.gh کاربر انجمن نودهشتیا◈

ᴄʀᴀᴢʏ
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

≼به‌ نام‌ خداوند دلتنگی≽

دلنوشته: مغزسیاه

نویسنده: @im._byta

ژانر: تراژدی

هدف: خالی کردن افکار پوچ

تایم پارت گذاری: نامعلوم

خلاصه:

مغزی سیاه، کبودی عمیق در حافظه‌ای زجر دهنده. گودالی مملو از  افکاری پوچ و تهی از حس و اهمیت،  جوهری که ز قرمزی به کبودی تیره رنگ گراییده است!  هسته‌ای که بغضی عمیق در سر دارد؛ اما غرورش اجازه‌ی شکستن نمی‌دهد.

مقدمه:

گاهی اوقات عقل آدمی ز  شهروا  مجنون‌تر می‌شود، به گونه‌ای که با مرور  رویدادها خودزنی می‌کند و کبودی‌های عمیقی در خود ایجاد می‌کند.

جوهر که اگر عاشق شود ؛ دگر حتی با  بی‌فروغ کردنش هم نمی‌توان او را آرام و تیمار کرد!

نقدستون🍃

@im._Atria @im._baran @-Madi- @lr.say @Snowrita @FAR_AX @Iparmidw @نوازش

ویرایش شده توسط im._byta
  • لایک 15
  • تشکر 2
  • غمگین 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

part1

🖤تیرگی  در سپیدی🤍

غرق در گودالی سپید، به ظاهر  نیک اختریست اما آن خال، خالی سیاه رنگ  که با هر قدم ؛ لحظه‌ای  نزدیک‌ترش می‌شوم!

تیرگی‌اش بیم را در دل  بشر می‌اندازد. به راستی آن تیرگی خشن در سپیدی  نیک اختری چه می‌کند؟

لکه‌ای رنگ است یا  که گودالیست عمیق همچو سیاه‌چال؟

که می‌داند؟ هیچ فرد نمی‌داند چیست، پس بهتر است امتحانش کنم!

آرام به سمتش  گام برمی‌دارم و بر ترسم  غلبه می‌کنم. ثانیه‌ها می‌گذرد و من به آن لکه نزدیک می‌شوم، با هر گام سیاهی‌اش عظیم‌تر و کبودتر می‌شود و من...

و من کمتر احساس خوش بختی می‌نمایم، چه راز  مشکینی دارد این گودال مجهول؟ 

بندی  نازک با آن گودال  فاصله داشتم، بارانی بربر  همچو حیوانی  درنده بر روی تنم شلاق می‌‌زد. قدم بعدی را نهادم و غرق در تیرگی آن سپیدی  بشدم.

آری آن گودال ، تیرگی بدبختی‌ست!  

تضادی نامهربانانه که همواره  همچو کودکی همزاد همراه خوشبختی‌ست!

@im._Atria @im._baran @mob_ina @Snowrita @Hony.m @lr.say @Partomah @banouyehshab @hany.rS @..Pegah.. @Nasim.M @نوازش @بوقلمون

ویرایش شده توسط im._byta
  • لایک 12
  • تشکر 1
  • غمگین 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...