رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

متن و ترجمه آهنگ Fever

Mahsabp4
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی
Give me fever
얼음 같은 눈 (그 붉은 눈빛)
Breaking me in two (나를 흔들지)
왕좌에 앉은 네 앞에 설 때
내 안에 타는 불길 (타는 불길)
What I gotta do? (뜨거운 손이)
너를 찾아도 (I cannot have it)
너에게 손대선 안 돼 절대
하지만 이끌리지 (난 아플수록 널 원해)
멈춰 제발 멈추지 마
멈춰 제발 멈추지 마
너 때문에 온몸이 타올라
너 때문에 심장이 목말라
Like a fever, fever, fever, fever
널 안고 싶어, 널 안고 싶어
밀어내도, 내 안에 타올라
재가 돼도, 불꽃이 피어나
Like a fever, fever, fever
널 앓고 싶어, 널 앓고 싶어
Don't stop (stop)
그래, all day, all day, 태워줘
Please stop (stop)
나의 태양이여, 그만, baby, oh baby (ooh)
이런 날 어떻게 좀 해줘, 어떻게 좀 날
날 놓아줘, 날 안아줘
날 놓아줘, 날 안아줘
너 때문에 온몸이 타올라
너 때문에 심장이 목말라
Like a fever, fever, fever, fever
널 안고 싶어, 널 안고 싶어
밀어내도 내 안에 타올라
재가 돼도 불꽃이 피어나
널 앓고 싶어, 널 앓고 싶어
너 때문에 온몸이 타올라
너 때문에 심장이 목말라
Like a fеver, fever, fеver, fever
널 안고 싶어, 널 안고 싶어
밀어내도 내 안에 타올라
재가 돼도 불꽃이 피어나
널 앓고 싶어, 널 앓고 싶어

>> FEVER <<
منو بسوزون
اون چشمای یخ مانند، اون نگاه قرمز رنگ منو به دو تکه می‌شکنه، باعث میشه من بلرزم، وقتی جلوی تویی که روی تخت پادشاهی نشستی وایمیستم آتش درونم شعله ور میشه چی‌کار باید بکنم دستام دارن می‌سوزن حتی اگر پیدات کنم، نمی‌تونم تورو داشته باشم هیچ وقت نمی‌تونم لمست کنم ولی من مجذوب تو شدم هرچقدر بیشتر درد می‌کشم، بیشتر می‌خوامت لطفا وایسا، توقف نکن لطفا وایسا، توقف نکن تمام بدنم به خاطر تو می‌سوزه قلبم بخاطر تو از گرما خشک شده مثل یه تب تب تب تب می‌خوام بغلت کنم می‌خوام بغلت کنم حتی اگه از خودم دورت کنم دارم از درون می‌سوزم حتی اگه آتش خاکستر بشه، شعله هاش شکوفه می‌زنن مثل تب، تب تب می‌خوام مریضِ تو بشم می‌خوام مریضِ تو بشم توقف نکن آره کل روز، کل روز، آتشم بزن لطفا وایسا خورشید من، عزیزم صبر کن اوه عزیزم چجوری اینکارو با من می‌کنی، چجوری؟ بذار برم، بغلم کن بذار برم، بغلم کن تمام بدنم به خاطر تو می‌سوزه قلبم بخاطر تو از گرما خشک شده مثل یه تب تب تب تب می‌خوام بغلت کنم می‌خوام بغلت کنم حتی اگه از خودم دورت کنم دارم از درون می‌سوزم حتی اگه آتش خاکستر بشه، شعله هاش شکوفه می‌زنن مثل تب، تب تب می‌خوام که اینو بدونی می‌خوام که اینو بدونی تمام بدنم به خاطر تو می‌سوزه قلبم بخاطر تو از گرما خشک شده مثل یه تب تب تب تب می‌خوام بغلت کنم می‌خوام بغلت کنم حتی اگه از خودم دورت کنم دارم از درون می‌سوزم حتی اگه آتش خاکستر بشه، شعله هاش شکوفه می‌زنن مثل تب، تب تب می‌خوام که اینو بدونی می‌خوام که اینو بدونی

لینک دانلود:

picsart_22-02-27_22-09-21-988_qi9i.png

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...