رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

متن و ترجمه آهنگ Gunshot

Mahsabp4
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی
Yeah
Love 빌어먹을 four letters
Love 으로 포장해 넌 매번
Selfish, I will never be enough
내 모든 걸 쏟아부어도 oh
끝없는 war
또 끝없이 more
(네 겨냥이 틀리지 않게)
날카로운 말
Like bullets they are (I won't surrender my darling)
I don't give a damn about you
When you say yeah
I don't a give a damn about you
It's pain
As long as you love me
The good or the ugly
무엇이든 다 괜찮아
It's like you control me
Without you I'm lonely
하지만 넌 다르잖아
Your words are like a gun shot
I'm bleeding love
They hit me like a gun shot
I'm bleeding love
You hit me like a
You hit me like a yeah
I'm feeling like I'm in 폐허
Break it 두 눈 감았던 폐해
그간 넌 본색을 은폐해
이젠 네 족쇄서 탈피해 (벌거벗는데도)
In your all tricks
발목 잡은 trap
나를 거기서 꺼내어내
주마등은 삭제해
너라는 꼬리푤 떼어내 yeah
Whoa answer when I'm calling
Whoa (whoa) 너 없이 dying slowly
뱉어낸 네 말은 날 죽여 like bullets
나 아닌 그 trigger trigger 감싸고 pull it
As long as you love me
The good or the ugly
무엇이든 다 괜찮아
It's like you control me
Without you I'm lonely
하지만 넌 아니잖아
I'm bleeding love
They hit me like a gun shot
I'm bleeding love
Baby this love
I'm bleeding
너를 위해
Oh no
No love
멀리해
나를 위해
No more oh oh oh
One shot, two shot, three shot, four
더 견뎌낼 수 없어 나를 위해서라도
너의 gun (너의 gun)
Shot (shot)
I'm bleeding love
I'm bleeding love
They hit me like a gun shot (shot)
I've bled enough

>> GUNSHOT <<
آره
عشق، این چهارکلمه‌ی لعنتی (love) عشق، چیزی که عادت داشتی باهاش تغییر قیافه بدی خودخواهم، من هیچوقت کافی نیستم حتی اگه تمام خودمو (پای رابطه) بذارم یه جنگ بی‌پایان بیشتر بی‌نهایت (نشونه‌گیری‌های تو هیچوقت خطا نمیرن) با اون کلمات بُرّنده که مثل گلوله‌ان (ولی من تسلیم نمیشم عزیزم) من به تو هیچ اهمیتی نمیدم وقتی که میگی؛ من به تو هیچ اهمیتی نمیدم درد داره تا زمانی که عاشقمی خوب یا زشت هرچی که هست، خوبه انگار که تو منو کنترل میکنی بدون تو من تنهام ولی این راجب تو متفاوته کلمات تو مثل گلوله میمونن من عشقو خونریزی میکنم اونا بهم برخورد میکنن، مثل گلوله من عشقو خونریزی میکنم تو بهم برخورد میکنی مثل... تو بهم برخورد میکنی مثل.... حس میکنم انگار توی ی خرابه‌ام بشکنش، من چشمامو رو این شیطان بستم تو رنگ واقعیتو تا الان مخفی کرده بودی، ولی الان من دارم سعی میکنم از زنجیر تو رها بشم (حتی اگه برهنه بشم) توی تمام فریبهات تله‌ی تو پاهای منو گیر انداخته دارم سعی میکنم فرار کنم سعی میکنم این مجموعه رو حذف کنم دُمتو قیچی میکنم، آره وقتی صدات می‌کنم، جواب بده بدون تو، به آرومی می‌‌میرم کلماتی که میگی منو عین گلوله ها می‌کشن تو منو در آغوش نمی‌کشی ولی ماشه، ماشه رو بکش تا زمانی که عاشقمی خوب یا زشت هرچی که هست، خوبه انگار که تو منو کنترل می‌کنی بدون تو من تنهام ولی تو اینجوری نیستی کلمات تو مثل گلوله می‌مونن من عشقو خونریزی میکنم اونا بهم برخورد می‌کنن، مثل گلوله من عشقو خونریزی می‌کنم عزیزم این عشق، من دارم خونریزی می‌کنم برای تو اوه نه هیچ عشقی در کار نیست من دارم دور میشم بخاطر خودم دیگه کافیه، اوه یه شلیک، دو شلیک، سه شلیک، چهار دیگه نمی‌تونم تحملش کنم این چیزیه که واسم بهتره گلوله‌ی تو، من عشقو خونریزی میکنم کلمات تو مثل گلوله می‌مونن من عشقو خونریزی می‌کنم اونا بهم برخورد می‌کنن، مثل گلوله من عشقو خونریزی می‌کنم 

لینک دانلود:

picsart_22-02-27_22-09-21-988_qi9i.png

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...