رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد رمان آفرودیت/ زهرا رمضانی کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر سرپرست

نام رمان: آفرودیت 

نویسنده: زهرا رمضانی 

ژانر: عاشقانه، تراژدی

خلاصه:   نفهمیدم چه شد! در پس تمام این زندگی انفجاری رخ داد که پر از هیاهو و غوغا بود. 

انفجاری که باعث شد معشوقه‌ام را از دست بدهم و دیگر نتوانم به آن روزهای شیرینم برگردم. روزهایی که با دیدنش غرق خوشی و شعف می‌شدم.

لبخند پر زده از لبانم، تا دیدن دوباره اش، قصد برگشت ندارد و این را به خوبی احساس می‌کنم. 

اما چه گذشته‌ای باعث شد که من تاوان پس بدم؟

سوالی که هنوز هم جوابش برایم گنگ و گیج کننده است.

رمان-آفرودیت

spacer.png

عشق به رانندگی در من هویداست!  👈   پادشاه-جاده‌ها

آفری از جنس فرشته!   👈    آفرودیت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر منتخب

سلام عزیزم. خسته نباشید. @زهرارمضانی

رمان زیبات رو تا به اینجا خوندم.  خلاصه خوبی داشت که تا با کمک اون میشه حدس زد قراره چه اتفاقی بیفته. شروع کلیشه‌ای داشت اما جذب کننده بود و من به خوندن ادامه دادم.  با این که صحنه ها و شاید حتی موضوعات یک جاهایی کلیشه ای بود اما اون قدر روان نوشته شده بود که دوست داشتم به خوندن ادامه بدم.

دو تا نکته رو دوست داشتم یادآوری کنم. توی پارتهای اول پارگراف بندی به خوبی انجام نشده که بهتره یک بار ادیتش کنی. علایم نگارشی و ویراستاری هم یک جاهایی نیاز هست که ادیت بشه که با کمک ویراستار درست میشه.

از این به بعد من رو تگ کن.

قلمت مانا.

ویرایش شده توسط Z.A.D

روایتی از پستی و بلندی و دام‌های جوانی                                           رمان داو اول   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

روایتی از رقابتی خونین                                                                              رمان هابیل و قابیل (در حال تایپ: تراژدی، عاشقانه)

روایتی از فرو ریختن حقایقی به سنگینی تل برفی                            داستان کوتاه برف‌کوچ (تکمیل شده: اجتماعی)

روایتی از تنیدن در تارهای ذهن و روح                                                داستان کوتاه تنیده در تار (تکمیل شده: روانشناسی، اجتماعی)

روایتی از غوطه‌وری برای رهایی                                                                داستان کوتاه غوطه‌ور (تکمیل شده: اجتماعی، روانشناسی)

لینک به دیدگاه

زهرا؟

چرا منو برای رمانت تگ نکردیییییی؟؟؟؟؟؟؟ نمایم بستش نمی‌تونم توی نمایت نظر بنویسم، ببخش اینجا بهت گفتم.

واااای چقد پارت از دست دادم.😭😭 

@زهرارمضانی

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
24 دقیقه قبل، Z.A.D گفته است:

سلام عزیزم. خسته نباشید. @زهرارمضانی

رمان زیبات رو تا به اینجا خوندم.  خلاصه خوبی داشت که تا با کمک اون میشه حدس زد قراره چه اتفاقی بیفته. شروع کلیشه‌ای داشت اما جذب کننده بود و من به خوندن ادامه دادم.  با این که صحنه ها و شاید حتی موضوعات یک جاهایی کلیشه ای بود اما اون قدر روان نوشته شده بود که دوست داشتم به خوندن ادامه بدم.

دو تا نکته رو دوست داشتم یادآوری کنم. توی پارتهای اول پارگراف بندی به خوبی انجام نشده که بهتره یک بار ادیتش کنی. علایم نگارشی و ویراستاری هم یک جاهایی نیاز هست که ادیت بشه که با کمک ویراستار درست میشه.

از این به بعد من رو تگ کن.

قلمت مانا.

سلام عزیز جان خوشحالم که رمان از نظرت خوب بوده 

راجع به پارت اول که گفتی کلیشه 

مطمئن باش اگر کلیشه‌ای در کار می‌بود در تست قلم ایراد گرفته میشد و بنده هم درست می‌کردم. 

موضوع و داستان به هیچ وجه کلیشه نیست چون خودم با این موضوع به شدت برخورد میکنم 

بالاخره تو تمام رمان ها خواستگاری، دانشگاه ویا خیلی موضوعات دیگه رخ میده و این نمیتونه کلیشه باشه چون اینجوری داستانی نوشته نمیشه 

ممنون از نقدت حتما دوباره رمان رو میخونم و از نظر پاراگراف و ویراستاری اوکیش میکنم 

و حتما هم تگت می‌کنم عزیزم♥️

spacer.png

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
2 دقیقه قبل، Narges.Sh گفته است:

زهرا؟

چرا منو برای رمانت تگ نکردیییییی؟؟؟؟؟؟؟ نمایم بستش نمی‌تونم توی نمایت نظر بنویسم، ببخش اینجا بهت گفتم.

واااای چقد پارت از دست دادم.😭😭 

@زهرارمضانی

سلام عزیزم یادم شده ببخشید 

از این به بعد تگت می‌کنم جذاب جانم♥️♥️

spacer.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...