رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

نقد و بررسی رمان بوسه شیطان | کیمیا کاظمی کاربر انجمن نودهشتیا

...Kimia...
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام: بوسه شیطان

نویسنده:کیمیا کاظمی

ژانر: انتقامی، عاشقانه، اکشن، غمگین

ساعت پارت گزاری : نامشخص 

خلاصه: در پی انتقام خونین، عشقی ممنوع رخ می‌دهد. عشقی که پر از سختی ها و تلخی ها به همراه هست. انتقامی که نتیجه اش می شود دل شکسته ای و فرشته بی پناهی...

مقدمه: اسلحه تو در برابر من چشماته باشد قبول ببند چشمانت را روی من و تیر خلاصی یه قلبم بفرست ولی بازم بدون من هنوز عاشقتم.من خیانت کردم با عشقم اگه خائنم باشه بزن و خلاصم کن 

_ بهت گفته بودم کمترین و بی درد ترین مرگ تیر تو مغزته؟ 

_ آره ولی میخوای من بهت بگم پر درد ترین مرگ چیه ؟ 

_ بگو

_ اینکه بدون اینکه من را بکشی چشمات رو روی من ببندی و بی محلی کنی 

لینک رمان:

https://forum.98ia2.ir/topic/341-رمان-بوسه-شیطان-کیمیا-کاظمی-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

ویرایش شده توسط ...Kimia...

جامعه ستیز ←   ( روایت   غنچه‌های نشکفته و برچیده شده.  داستان دختر‌هایی که قربانی حسد غریبه‌ای می‌شوند.)

پلاک هفت←( روایت اشتباه خونین

رزاگینه←( قصه‌ای از دنیای هاگوارتز و دنیای جنگل سیاه )

برای دسترسی به لینک هر کدام نمایه پیام بدید⁦^_^⁩

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلاام:)

اسم رمان تون دو بخشه، بوسه و  شیطان. بوسه توی خیلی از رمان ها استفاده شده مثلِ⇇: بوسه تلخ، بوسه بر گیسوی یار، بوسه ی تقدیر، بوسه ی سیلی و... شیطان هم همینطور، توی خیلی از رمان ها استفاده شده مثلِ⇇: شیطان مونث،  شیطان برادر حوا، شیطان سبز، شیطان  یا فرشته و... اما ترکیب این دو واژه  کلیشه نیست و اسم جذابی هست.

مقدمه تون جذابه اما خب لحنش از ادبی و عامیانه در حال گردشه که این اصلا خوب نیست! اصلاحش کنید بهتره.

یه نکته در مورد رمان تون اینکه برای دیالوگ ها از خط تیره(-) استفاده کنید نه از(_). 

اینطوری نوشته هاتون زیباتر میشن!

موفق باشید.

✍️ببعی معتاد

ویرایش شده توسط -alAO_O-
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...