رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

کنکور کانون شاد

_khakestar_
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

#یک_تجربه 

💥بیشتر خطاب به دوستان دوازدهمی عرض میکنم 💥

سال کنکور سعی کنید از دوستانتون فاصله بگیرید.خیلی از دوستانی که در مدرسه هستن دنبال این هستن شما رو هم مثل خودشون بکشند پایین واغلب دروغ میگن🙄 شاید بعضی ها بگید غیر ممکنه🤔 اما به شخصه تجربه ش کردم چون همه ی آدم هاقبل از همه چیز به خیر ومصلحت خودشون فکر میکنند ودوست دارن خودشون از همه بهتر باشن🤭🤗 پس یا موفقن و رمز موفقیت خودشون رو به شما نمیگن یا میبینن دارن تو یه باتلاق فرو میرن و میخوان شما رو هم بکشن پایین.

خودم دیر متوجه این موضوع شدم و وقتی بیدار شدم که دیگه راه برگشت نبود☹ اما شما هنوز فرصت دارید و حتما میتونید آدمای مضر اطرافتون رو حذف کنید 🤞💪

از ما گفتن بود 😉😊

#سحر_دهپهلوان 

#رتبه_۱۱۸۹_کنکور_تجربی 

• لایک 1

باشد که نباشد خبری از خبرم!🖤

nwdn_file_temp_1652015627695_vz.jpg

1_7kpu.gif

☟︎︎︎𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

☽︎𝒎𝒐𝒉𝒓𝒆 -𝒌𝒂𝒕𝒆ఌ︎☾︎ |  بازی از جنس خون🖤🥀

1651954802394_g7e6.jpg

𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌☟︎︎︎

♲︎︎︎𝒅𝒂𝒉 𝒎𝒐𝒌𝒂𝒇𝒂𝒕...𝒅𝒂𝒉 𝒋𝒂𝒔𝒂𝒅♲︎︎︎|مکافاتی مرگبار!

☽︎.𝒈𝒊𝒚𝒂𝒏𝒂𝒎.☾︎گــیـــان مَن! 🤍

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

☯︎𝒔𝒆𝒇𝒊𝒅𝒊,𝒎𝒐𝒕𝒍𝒂𝒈𝒉☯︎|  دوست داشتنی از جنس خدا. 

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

☠︎︎𝒔𝒐𝒍𝒕𝒂𝒏𝒂𝒕𝒊,𝒎𝒂𝒓𝒈𝒉𝒃𝒂𝒓☠︎︎|  مــــــــــــــرگ! ⚔️

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

♕︎𝒔𝒆𝒎𝒇𝒐𝒏𝒊,𝒈𝒐𝒅𝒓𝒂𝒕𝒉♕︎|   ســــــراســــر قدرت🗡

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

💢💢دهمی ها یازدهمی ها وحتی نهمی ها بخوانند💢💢 

سلام روزتون بخیر 😊

سوال مهمی که دهمی‌ها و یازدهمی‌ها از من داشتند این بود که روش مطالعه برنامه‌ریزی و تست‌زنی من در پایه‌های دهم و یازدهم چگونه بود و اما توصیه‌هایی که من درباره این پایه‌ها به شما دارم 

۱-به شخصه پایه دهم و یازدهم من قوی بود و در کنکور با سطح سختی کار کمتری مواجه بودم مثلا چون دهم و یازدهم به طور نسبی خوب خواندم سال کنکورم فشار کمتری روم بود وبا ساعت مطالعه کمتری نسبت به دیگران کارم راه میفتاد پس پیشنهادم به شما اینه که دهم و یازدهم رو از الان خوب بخونید دنبال یادگیری دقیق و مفهومی خوندن کتاب درسی باشید.🤓📚📖

۲-برای کسب نمره تراز و درصد درس نخونید.چه بسا اگه خوب دروس رو بخونید ویادبگیرید نمره ودرصد خوبی هم کسب می کنید 💯📶📉📈📊

۳-سعی کنید یاد بگیرید که روش مطالعه‌ی هر درس چطوریه و اگر آزمون و خطایی دارید الان انجام بدید که در سال کنکور با تمرکز و تلاش بتونید درس‌هاتون رو به‌صورت منظم بخوانید و در اون زمان فرصتی برای آزمون‌وخطا ندارید .

۳-توصیه‌ ی دیگری که بنده به شما دارم اینه که سعی کنید عادات مناسبی را در خودتون ایجاد کنید مثلاً این‌که به‌موقع بیدار بشید و به‌موقع بخوابید و خوابتون رو تنظیم کنید که این سیکل مناسب به یک عادت تبدیل بشه و در سال دوازدهم دیگه با تنظیم خواب مشکل نداشته باشید.به عنوان مثال کسانی هستن که دوازدهمی هستن وهنوز تا ۹ و۱۰ صبح میخوابن وسختشونه به موقع بیدارشن .🛌

۴- سعی کنید روزانه یک ربع تا نیم‌ساعت ورزش کنید.ورزش به شادابی و افزایش راندمان مطالعه کمک میکنه وقطعا یادگیری شما رو بهبود میبخشه. 🚴‍♂️🚴‍♀️🏃‍♀️🏃

۵-پس توصیه من به شما درباره پایه دهم و یازدهم اینه که اول کتاب درسی رو با کیفیت وتمرکز و با هدف یادگیری، خیلی‌خوب بخونید.وقتی خط به خط کتاب درسی رو با کیفیت مطالعه کردید .در کنارش از این مباحث که مطالعه شد تست حل کنید اگر تست شما تحلیل مناسبی داشته باشه هرچه تعداد تست و تمرین در روز بیشتر باشه بهتره دقت کنید که تست رو فقط برای این‌که بفهمید غلط یا درسته حل نکنید هر یک تست می‌تونه کیفیت مطالعه شما را ارتقا ببخشیم یعنی وقتی یک تست می‌کنید و به تحلیل و مراجعه می‌کنید سعی کنید به کتاب درسی برگردید و روش مطالعه‌تون رو اصلاح کنید ببینید کجای درس رو خوب نخوندید و چطور مطالعه دقیقی نداشتید که این تست رو غلط زدید و سعی کنید با زدن هر تست مطالعه‌تون رو جهت بدید و روش مطالعه‌تون رو اصلاح کنید ✔📊📉📝

۶-مورد بعدی درباره کلاس‌های آموزشی و مؤسسات کنکوری هست از الان سعی کنید مشکلاتتون را خودتون حل کنید تا در یک درس به مشکل برخوردید سریع نرید یک کلاس ثبت‌نام کنید خودتون برای رفع مشکلات خودتون تلاش کنید کاری که شما باید انجام بدید اینه که برای هر درس کتاب درسی رو بخونید و بعدش تست بزنید حالا اگر در مباحثی احساس ضعف کردید قرار نیست سریع برید کلاس ثبت نام کنید.باید ببینید مشکل از کجاست سعی کنید از درس‌نامه کتاب کمک‌درسی استفاده کنید و تست هارو بهتر و بیشتر تحلیل کنید و تست و تمرین بیشتری در این درس‌ها یا مباحث داشته باشید.مطمئن باشید اطلاعات و علمی که خودتون با تلاش خودتون بدست میارید از علمی که از زبان یک استاد می‌گیرید بسیارارزشمندتر و ماندگارتره.📚📕📀💿🖥💻👩‍🏫🧑‍🏫

۷-ودر آخربرای همتون آرزوی موفقیت میکنم از کنکور نترسید واون رو غولی برای خودتون فرض نکنید کار خیلی خاص وخارق العاده ای نیاز نیست بکنید همونطور که برای مدرسه مطالعه داشتید کتاب درسی رو بخونید فقط در کنارش تست حل کنید ودروس رو به صورت منظم مرور کنید برای برنامه ریزی بهتر هم میتونید. بودجه بندی گاج یا قلمچی رو دانلود کنید وازش استفاده کنید. 

شاد وتندرست باشید 😊

سحر ده پهلوان 

1_7kpu.gif

☟︎︎︎𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

1651954802394_g7e6.jpg

𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌☟︎︎︎

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

لینک به دیدگاه

#یک_تجربه

💥این رو مخصوص بچه های انسانی می گم💥

تو دوران تحصیل مخصوصا دوران کنکور

خیلی ها دور و برت می گن؛ 

😬آخه انسانی رشتس🤦‍♂️

😬انسانی که همش حفظیه🤦‍♂️

😬حالا اینهمه انسانی خوندن، به کجا رسیدن که تو برسی🤦‍♂️

😬رشتت انسانیه؟ آره! خب چه بهتر، نخونده قبولی🤦‍♂️

و.....

ببین رفیق⚠️

فرض کن یه تیکه طلا داری

همه می گن تقلبیه

اما خودت می دونی و يقين داری اصله

پس اصیل خودت باش و بدون کوچکترین توجه به این حرف ها، 

با تلاشت،مهم بودن و صحیح بودن رشتت را ثابت کن💪✌️

محمدمهدی مانده علی

#رتبه_19_انسانی

1_7kpu.gif

☟︎︎︎𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

1651954802394_g7e6.jpg

𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌☟︎︎︎

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

لینک به دیدگاه

#انگیزشی🍪💕

☆-------------------------------☆

' توماس ادیسون: من شکست نخوردم، فقط ده هزار روش پیدا کردم که درست عمل نمیکنن!🏳‍🌈🍐

' کنفوسیوس: تا وقتی که متوقف نشی، مهم نیست چقدر آهسته حرکت میکنی🐤💜

' زیگ زیگلار: لازم نیست حتماً عالی باشی تا شروع کنی، ولی حتماً باید شروع کنی تا بتونی عالی باشی🌸🐼

' مایا آنجلو: تا وقتی که نفس میکشی، هیچ‌وقت برای انجام یه اقدام خوب دیر نیست!💭🍑

' آنتونی رابیز: تنها مسیر غیر ممکن، مسیریه که هنوز شروع نکردی📒🌸(مخصوص اونایی که همش میپرسن تو این ۶ ماه میشه قبول شد یا نه )

' تئودور روزولت: اگه باور داشته باشی که میتونی، نصف راه‌رو  طی کردی!💛🦋

1_7kpu.gif

☟︎︎︎𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

1651954802394_g7e6.jpg

𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌☟︎︎︎

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

⤴️𝒌𝒊𝒍𝒊𝒌

لینک به دیدگاه

**کنکوری ها**

دوستان یک چیزی که توی کنکور مهم استرس نداشتن بنظر من برعکس نظر اکثر مردم کنکور یک ازمون رقابتی نیست بلکه با خودت مسابقه می دی

اول اینکه اصلا درس هایی که ضریب پایین داره کم ارزش ندونید

دوم اینکه بیشتر تلاشتون رو روی درسی که عااقه دارید یا به رشته ای که دوست دارید وصله بذارید

سوم اینکه به سوال های کانون و... امید نبندید به کنکور نمی خوره

چهارم اینکه از زیر عکس ها و... زیاد سوال نمیاد یا اصلا نمیاد خودتون رو درگیرش نکنید فقط یک چیزی نوی ذهنتون ازش باشه

پنجم اینکه ریاضی و زبان حتی اگه دوتا سوال درست جواب بدید از پیش از هزار و خورده ای نفر جلو می افتید

شیشم اینکه خودتون رو با جملاتی مثل اینکه برای من شانسی نیست بقیه سهمیه دارن  و... گول نزنید

هفتم اینکه زمان خوندن مهم تیست کیفیت خوندن مهم یعنی اینکه اگه کلاس دوازدهم هستید در یک یا دو روز باید کتاب های دهم رو به بهترین شکل بخونید هر کتابی یک یا دو روز

هشتم اینکه حتما نکته برداری کنید

ملیکا ملازاده

رتبه ۷۰۰۰ کنکور انسانی سال ۹۹

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...