رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد رمان در مسیر ستاره‌ها | Parnian_98 کاربر نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان:

در مسیر ستاره‌ها 

ژانرها:

فانتزی_تخیلی، عاشقانه، معمایی

خلاصه:  

جایی در دل کهکشانی ناشناخته، کارولا هم‌چون الماس می‌درخشد. سایه‌ی هولناک نابودی به سوی آن می‌شتابد تا درخشش آن را در سیاهی خود خاموش کند. زهری از قلب‌های سیاه و منفی آرام- آرام می‌چکد تا سیاره‌ی قلب‌های سرخ و مثبت را در خود حل کند.

حال قلب‌هایی از دو کهکشان جدا که هزاران سال نوری از هم فاصله دارند، قلم تقدیر، داستانی را برایشان می‌نگارد تا این فاصله عظیم را به هیچ برساند. هنگامی که دیگر فاصله‌ای بین‌شان نمی‌ماند، به ناله‌ی قلب‌های سرخ گوش می‌سپارند و دست در دست هم، هم‌مسیر یکدیگر می‌شوند و در مسیر ستاره‌ها به جنگ قلب‌های سیاه می‌روند.

مقدمه:

زندگی ما در عمق کهکشان‌ها، جایی ورای زمین و زمانه‌ای که ما در آن ایستاده‌ایم، ادامه دارد

جایی آن سوتر از پهنه‌ی کرخت زمان. آن‌جا که ستاره‌ها حیاط خلوت آدم‌ها و سیاهچاله‌ها، پنجره‌های روشنی‌اند برای شکفتن

آن‌جا که می‌شود روی ایوان بلند سیاره‌هایش ایستاد و تمام کهکشان‌ها و هستی را به وضوح تماشا کرد 

انگار میان کهکشان و ستاره‌ها گمشده ای دارم! گمشده ای دارم که عاشق تماشای تاریکیِ اسرارآمیز آسمانم. گمشده ای دارم که آسمان را دوست دارم، ستاره‌ها را دوست دارم، شب را دوست دارم! 

عاشق اینم که خلوت‌ترین و دورترین اتوبان جهان را شبانه طی کنم. در عمق تاریکی شب، کنار جاده بایستم، به کهکشان و به ستاره‌ها نگاه کنم و با حسرت از خودم بپرسم که چرا نباید حیات من کمی بالاتر و توی کهکشان دیگری باشد؟

لینک_رمان:  

رمان_در_مسیر_ستاره‌ها

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...