رفتن به مطلب

درخواست نقد حرفه‌ای رمان راز لحظه‌ها|مانش Mansh (اسمعیل شیرازی) کاربر انجمن نودهشتیا

nobody
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

با سلام با توجه به اینکه پارت گذاری رمان راز لحظه ها پایان یافته لذا درخواست نقد حرفه‌ای رمان مربوطه را دارم با سپاس از شما

https://forum.98ia2.ir/topic/2111-راز-لحظه‌ها-مانش-mansh-کار-بر-انجمن-نود-هشتیا/

@ مدیر منتقد

ویرایش شده توسط Ismail

...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، Ismail گفته است:

با سلام با توجه به اینکه پارت گذاری رمان راز لحظه ها پایان یافته لذا درخواست نقد حرفه‌ای رمان مربوطه را دارم با سپاس از شما

https://forum.98ia2.ir/topic/2111-راز-لحظه‌ها-مانش-mansh-کار-بر-انجمن-نود-هشتیا/

@ مدیر منتقد

@ مدیر انتقال به تالار نقد منتقل بشه عزیزم

• تشکر 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام با تو جه به اینکه مدت زمان زیادی درخواست برای نقد حرفه‌ای داده ام بالاخره برای نقد حرفه‌ای رمان راز لحظه‌ها کار به کجا رسیده است. با سپاس

@ مدیر راهنما @ مدیر منتقد

• لایک 1

...

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Ismail گفته است:

با سلام با تو جه به اینکه مدت زمان زیادی درخواست برای نقد حرفه‌ای داده ام بالاخره برای نقد حرفه‌ای رمان راز لحظه‌ها کار به کجا رسیده است. با سپاس

@ مدیر راهنما @ مدیر منتقد

سلام شبتون بخیر، نقد این رمان بزودی توسط تیم منتقد نودهشتیا انجام خواهد شد، به علت زمان امتحانات و درگیری منتقدان عزیز، کمی به تعویق افتاده که من ازتون عذرخواهی میکنم و از صبوری شما کمال تشکر رو دارم🌷 تایم شروع و اتمام نقد رو بزودی براتون ارسال میکنم.‌

• تشکر 1
لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، مدیر منتقد گفته است:

سلام شبتون بخیر، نقد این رمان بزودی توسط تیم منتقد نودهشتیا انجام خواهد شد، به علت زمان امتحانات و درگیری منتقدان عزیز، کمی به تعویق افتاده که من ازتون عذرخواهی میکنم و از صبوری شما کمال تشکر رو دارم🌷 تایم شروع و اتمام نقد رو بزودی براتون ارسال میکنم.‌

سپاس بسیار وتشکر دارم

• تشکر 1

...

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، مدیر منتقد گفته است:

سپاس بسیار وتشکر دارم

• لایک 1

...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...