رفتن به مطلب

درخواست طراحی جلد رمان مرگ قبل از تولد / یگانه بیات کاربر انجمن نودهشتیا

yeghaneh.bayat
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

درخواست طراحی جلد برای رمان مرگ قبل از تولد

به نام خدایی که تنهایی را قسمت ما کرد* 

نام نویسنده: یگانه بیات 
    داستان: احساسی/غمگین/عاشقانه 
      روزگار بدی دارم. به ما که رسید رودخانه‌ها خشک شد. جنگل ها سوخت. ابر نموند. دل به هر  کی خواستم بدم قبلا دل به یکی داده بود. دیدن و نداشتنش خواستن و نتوانستنش. رفتن و نرسیدن بهش. ارزوهایی که تا اخرش به دل مونده و می‌مونه. یادم باشه وقتی رفتم به جهنم بگم اون دنیام‌هم جهنم بود. کاش گفته بود دوست دارم کاش گفته بودم بی‌تو نمی‌تونم. کاش می‌دونستی هر جا که میرم به یادتم، اما ترسیدم و نگفتم ترسیدم از اون نگاه پر از ارامش‌ات که هر بار با دیدنشون من رو طوفانی می‌کنه. کاش همه این‌ها رو بهت گفته بودم. سال... بود که دختری شیرین و خوشگل بدنیا اومد، ولی حیف اون دخترک نمی‌تونست قراره چه اتفاق‌هایی برای بیفته، نمی‌دونست مرگش قبل از تولدشه،  هیچ‌کسی اون دخترک رو دوست نداشت، چراش رو هیچ‌کسی نمی‌دونه یا کی می‌دونه. اسم اون دختر رو گذاشتن یگانه به معنی تنها که همیشه تو زندگیش تنها باشه!

ویراستار: @reyyan

ناظر: @مُنیع

https://forum.98ia2.ir/topic/2502-رمان-زمان-عاشقانه-یگانه-بیات-کاربر-انجمن-نودهشتیا/?do=findComment&comment=25944

ویرایش شده توسط مدیر گرافیست
  • لایک 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۱۲/۱ در 18:56، yeghaneh.bayat گفته است:

درخواست طراحی جلد برای رمان مرگ قبل از تولد

به نام خدایی که تنهایی را قسمت ما کرد* 

نام نویسنده: یگانه بیات 
    داستان: احساسی/غمگین/عاشقانه 
      روزگار بدی دارم. به ما که رسید رودخانه‌ها خشک شد. جنگل ها سوخت. ابر نموند. دل به هر  کی خواستم بدم قبلا دل به یکی داده بود. دیدن و نداشتنش خواستن و نتوانستنش. رفتن و نرسیدن بهش. ارزوهایی که تا اخرش به دل مونده و می‌مونه. یادم باشه وقتی رفتم به جهنم بگم اون دنیام‌هم جهنم بود. کاش گفته بود دوست دارم کاش گفته بودم بی‌تو نمی‌تونم. کاش می‌دونستی هر جا که میرم به یادتم، اما ترسیدم و نگفتم ترسیدم از اون نگاه پر از ارامش‌ات که هر بار با دیدنشون من رو طوفانی می‌کنه. کاش همه این‌ها رو بهت گفته بودم. سال... بود که دختری شیرین و خوشگل بدنیا اومد، ولی حیف اون دخترک نمی‌تونست قراره چه اتفاق‌هایی برای بیفته، نمی‌دونست مرگش قبل از تولدشه،  هیچ‌کسی اون دخترک رو دوست نداشت، چراش رو هیچ‌کسی نمی‌دونه یا کی می‌دونه. اسم اون دختر رو گذاشتن یگانه به معنی تنها که همیشه تو زندگیش تنها باشه!

ویراستار: @reyyan

ناظر: @مُنیع

https://forum.98ia2.ir/topic/2502-رمان-زمان-عاشقانه-یگانه-بیات-کاربر-انجمن-نودهشتیا/?do=findComment&comment=25944

سلام عزیزم.

گرافیستت منم

لطفا عکسای مورد نظرت رو ارسال کن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۴ در 19:56، Nava گفته است:

سلام عزیزم.

گرافیستت منم

لطفا عکسای مورد نظرت رو ارسال کن.

خصوصی ارتباط گرفتین؟

کاربر نودهشتیا هستن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...