رفتن به مطلب

نقد و بررسی رمان اسلحه‌ی خودکشی | Beretta کاربر انجمن نودهشتیا

Beretta
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

لینک رمان اسلحه‌ی خودکشـــــی

چه می‌شود اگر همچون اسلحه‌ی خودکشی، در دستان یک نفر بازیچه شوی؟ عذاب وجدان و احساس گناه، ترس و نگرانی بر سرت آوار می‌شوند! 

نام رمان: اسلحه‌ی خودکشی

ژانر: عاشقانه، پلیسی

نویسنده: مبینا حاج سعید

خلاصه: 

همه چیز از طلسم خلافکاریِ به جنون رسیده، شروع می‌شود که همانند سایه یکی از پلیس‌های سازمان را دنبال می‌کند؛ طلسمی که ریشه در گذشته دارد و باعث شده سرگرد از تمام دوستان و اطرافیانش فاصله بگیرد چون از تکرار تاریخ می‌ترسد. 

اما همیشه ماه پشت ابر نمی‌ماند! تاریخ دوباره تکرار می‌شود اما این بار... 

مقدمه: 

از چه بگویم؟ از اسلحه‌ی خودکشی شدنم بگویم یا از طلسمی که همچون مار پا به پایم حرکت می‌کند؟ از عذابی که روی قلبم نشسته و وجدانی که به درد آمده بگویم یا از ترسی که به خاطر از دست دادن اطرافیانم دارم؟

نزدیکی به من، مرگ را به جانت می‌اندازد و همانند خودکشی‌ای تحمیل شده، تو را در بر میگیرد. اسلحه‌ای تو را میکشد که خودت انتخاب کرده‌ای! خودت با پای خودت به این مسیر کشیده شده‌ای! 

و اینگونه، من اسلحه‌ی خودکشی میشوم و تو قربانی مظلومی که برای از دست دادنت ترس به جانم می‌نشیند و وجدانم درد میگیرد! 

عشقی ممنوعه، نفرتی بی‌پایان و دختری که برای برادرش آینده‌اش را نابود کرد اما می‌فهمد تمام مدت رو دست خورده!

رمان بدلکاران، ریسمان سیاه و سفید

دختری که برای نجات جان همکارش از چنگ یک خلافکار، جانش را کف دستش می‌گیرد!

رمان اسلحه خودکشی

عشقی برخاسته از نفرتی دیرینه میان کشور اوشِن «سرزمین آب‌ها» و کشور اسکورچ «سرزمین آتش» 

رمان مفقود شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...