رفتن به مطلب

در نوشتنِ چه ژانری مهارت بیشتری دارین؟

Negin jamali
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

چه ژانری رو متفاوت‌تر و جذاب‌تر می‌نویسید؟ و فکر می‌کنید که کدوم یک از رمانتون رو  بر اساس همون ژانر ماهرانه‌تر نوشتید؟؟؟

توجه: تایپک به منظور تبلیغ زده نشده است و تنها نظر نویسندگان در این بحث‌و‌گفتگو مهم خواهد بود!

photostudio_1662484842780_7wgh.png

به نام خدا که رحمتش بی‌اندازه است و مهربانی‌اش همیشگی...♡

سوگند به ابتدای روز [وقتی که خورشید پرتوافشانی می‌کند] و سوگند به شب آن‌گاه که آرام گیرد

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است!

#ضحی_آیات_یک_دو_سه_چهار#

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 دقیقه قبل، Negin jamali گفته است:

چه ژانری رو متفاوت‌تر و جذاب‌تر می‌نویسید؟ و فکر می‌کنید که کدوم یک از رمانتون رو  بر اساس همون ژانر ماهرانه‌تر نوشتید؟؟؟

توجه: تایپک به منظور تبلیغ زده نشده است و تنها نظر نویسندگان در این بحث‌و‌گفتگو مهم خواهد بود!

اجتماعی و تراژدی:)))

حس می‌کنم قلمم اصلا مناسب ژانر جنایی یا معمایی خیلی پیچیده نیست اما با این‌حال این ژانر‌ها رو هم امتحان کردم و امیدوارم زحماتم هدر نره!

فعلا یه دونه رمان توی این ژانر دارم که اسمش ژیکانه و یه جورایی جونم به جونش بسته شده😂

ویرایش شده توسط ملکه جهنم
لینک به دیدگاه

توی نوشتن ژانر تراژدی و معمایی مهارت خاصی دارم. علاقه زیاد به این۲ ژانر و تلاش وافر برای مهارت پیدا کردن در اونها، لاعث در نوشتن این ژانرها خوب باشم.

به نظرم رمان خودایمنی‌م از همه رمان‌هام ایده‌ش قشنگ‌تره. ولی خب هزارتو رو از همه‌شون بهتر نوشتم.

برای ژانر  تراژدی و معمایی هزارتو رو خیلی خوب نوشتم.

ویرایش شده توسط Sanaz87

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

-نه! اشتباه نکن! من از اون و بلایی که سرم آورد نگذشتم! من، فقط، به شیوه خودم، تاوان بعضی حماقت‌ها رو نشونش دادم!

من گفتم، تو انجام دادی! همه فکر می‌کردن اون زنده می‌مونه و من می‌میرم! ولی تهش چی شد؟

من به زندگیم ادامه دادم، اون دار فانی را وداع گفت! من زنده بودم، اون سرش از تنش جدا شد!

پایان خاصی برای زندگیش تدارک دیدم! یه داماد، کنار عروسش،  تو شب عروسیش، با سری که دیگه رو تنش نیس...!

به زودی....

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، ملکه جهنم گفته است:

اجتماعی:)))

حس می‌کنم قلمم اصلا مناسب ژانر جنایی یا معمایی خیلی پیچیده نیست اما با این‌حال این ژانر‌ها رو هم امتحان کردم و امیدوارم زحماتم هدر نره!

اوهوم!😄 خب اسم رمانی که بر اساس همین ژانر، ماهرانه نوشتی رو بگو دیگه😉

سوگند به ابتدای روز [وقتی که خورشید پرتوافشانی می‌کند] و سوگند به شب آن‌گاه که آرام گیرد

#ضحی_آیات_یک_دو_سه_چهار#

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Negin jamali گفته است:

اوهوم!😄 خب اسم رمانی که بر اساس همین ژانر، ماهرانه نوشتی رو بگو دیگه😉

ویرایش زدم😬😂

ژیکان!

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Sanaz87 گفته است:

توی نوشتن ژانر تراژدی و معمایی مهارت خاصی دارم. علاقه زیاد به این۲ ژانر و تلاش وافر برای مهارت پیدا کردن در اونها، لاعث در نوشتن این ژانرها خوب باشم.

به نظرم رمان خودایمنی‌م از همه رمان‌هام ایده‌ش قشنگ‌تره. ولی خب هزارتو رو از همه‌شون بهتر نوشتم.

خیلی هم خوب.😍 به‌نظرم اگر نویسنده‌های تازه‌کار هم مثل تو انگیزه داشته باشن و برن سراغ تحقیقات، پیشرفت هنگفتی می‌کنن😃

#ضحی_آیات_یک_دو_سه_چهار#

لینک به دیدگاه

حس میکنم مهارتم توی فانتزی، تخیلی و طنز بیشتر باشه. البته تراژدی زمانایی که دست و دلم بهش میره هم بد نمی‌نویسم

اجتماعی و جنایی و این حرفا هم... بیاین راجع بهش با من صحبت نکنین که... اره😐🤝

رمان کامل شده یا حتی در حال حاضر فعال در انجمن هم ندارم که بگم

شبتان ستاره باران

ویرایش شده توسط روح مرحوم Prometa

نوشته‌ی نویسنده‌ای که به دنبال بهترین ها می‌گشت.

روح و روان هایی که پیوندشان با اشک و خون، ناگسستنی به نظر می‌رسید.

⌫رمان روح‌واره، به قلم   پرتویی از ماه

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Negin jamali گفته است:

اجتماعی!

شاید خیلیا توی زندگی و عمر شون خیلی خوشحال باشن و اکثرا موقعیت آزار دهنده ای رو تجربه نکرده باشن، یا خیلیا زندگی عادی دارن و هیچوقت خیلی از طنازی و خنده توی زندگی شون استفاده نمی‌کنند .

خیلیا عاشق نمیشن و خیلیا به دنبال پشتکار نیستن!

اما همه ی این انسان ها توی اجتماع زندگی میکنن!! پس بهتر هم میتونن حس کنن!

البته خیلی از افراد به دنبال انتقام و تلافی هستن، و شاید این سبک از نوشته رو هم خیلیا درک کنن

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Sanaz87 گفته است:

برای ژانر  تراژدی و معمایی هزارتو رو خیلی خوب نوشتم.

اره هزارتو یک رمانم پر از تراژدی و غم! 

خب خب، ژانر جنایی و معمایی و رمان ساردینیا

♧انتقامی از جنس خون, مَجاز♧

-تو هیچ وقت نمی‌تونی جلوی سرنوشتی که از پیش تعیین شده بایستی؛ حقش رو داری، ولی‌توانش رو نه!

بعضی اوقات فقط باید بشینی و نگاه کنی که چه راحت داری همه چیزت رو از دست میدی. بعضی اوقات فقط باید بی‌ تفاوت بمونی و بدون هیچ واکنشی، تنها نطاره‌گر نمایش بدبختی‌هات باشی.

تو بعضی مخمصه‌ها، تلاش فقط نتیجه معکوس میده؛ عین دست و پا زدن تو یه باتلاق، که هیچی جز سرعت غرق شدت عایدت نمی‌کنه...!

ساردینیا، معمایی با یک کارآگاه متفاوت

حافظه سیاه، در جستوجوی حافظه ای با رنگ و بوی سیاهی

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Negin jamali گفته است:

من تا جایی که بتونم سعی می‌کنم مهارتم رو توی همه ژانرها بالا ببرم:)

اما بهترین ژانرهایی که تا الان تونستم خوب بنویسم، تراژدی، جنایی، پلیسی، تخیلی، ترسناک و عاشقانه‌ است.

رمان گیتار رو با ژانر جنایی و معمایی و پلیسی دارم می‌نویسم و حس می‌کنم نسبت به رمان‌های قبلیم خیلی قلمم بهتر شده:)

لینک به دیدگاه

اینکه توچه ژانری خوبم رو نمیتونم خودم بگم و درموردش حرف بزنم. من رمانای زیادی دارم که داستان کلیشون تو مغزمه و به نوبت باید رو کاغذ بیان. تمام این رمانا متفاوت با ژانرای کاملا متفاوتن. حتی فانتزیایی که بیشتر ازش می نویسم، نوع و سبک متفاوتی دارن.

با اینکه اهل طنز نیستم و همیشه رمانام تراژدی ان، (منظور پایانش نیست. کلا علاقه ای به داستانای سداندینگ ندارم و نمی نویسم. اونقدر بلا و مصیبت سرکاراکترای رمان میارم که واقعا بی انصافیه اگه سداندینگشم کنم. گناه دارن.) سعی میکنم فضاشون متفاوت باشه. اینطوری که با خوندن یکیشون یه حس رنگی رنگی و شاد داشته باشی اما با اون یکی فکر کنی که فضاش دارک و سنگینه.

با این حال من از اون بیست و دوتا رمان فقط یکیشون رو دارم منتشر میکنم. البته تازگیا شد بیست و سه تا XD. مغزم زیادی فعاله.

با این حال فکر میکنم توی فانتزی بیشتر میتونم خودم رو ثابت کنم.

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، Negin jamali گفته است:

ژانر های تراژدی و همچنین جنایی، پلیسی خیلی خوب مینوسم

تنفسی که بدون نفس، نفس کشیدن را از یاد می‌برد( رمان تنفس بی نفس)

ایا میتوان بدون نفس، نفس کشید... تنفسی که محکوم است به بی نفسی

•••

مسلخی از جنس درد و تنهایی (دلنوشته مسلخ من) 

{پایان یافته}

تیزر رمان تنفس بی نفس

🖤🖤

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Negin jamali گفته است:

ژانر عاشقانه-تراژدی و ژانر پلیسی 

😊🌸

از ژانر عاشقانه رمان پناهم باش و از ژانر پلیسی تا تلاقی سیاه و سفید 

🌿

دنبال قلبت برو 

اما عقلت رو همراه خودت ببر

🎶

📝

📷

💙

رمان در حال تایپ 📝💻

1- "پناهم باش"   (در حال تایپ)

2- "تا تلاقی سیاه و سفید  ( زندگی سیاه من)"    (درحال تایپ)

دلنوشته:

1- "جرم عاشقی"   (اتمام)

2-  " معبد سکوت قلبم"   (در حال تایپ)

داستان کوتاه:

1- "زمستان مرگ"    (اتمام)

لینک به دیدگاه

تراژدی، عاشقانه و تخیلی

تقریبا دستم  به هرچیزی میره  و مینویسم  ولی این سه ژانر رو بهتر مینویسم، بهتر ارتباط میگیرم کلا با این سه 

در انجمن هم رمانی ندارم پس... سخنی در این مورد نمیگم

لینک به دیدگاه

عاشقانه تراژدی

باحالن به نظرم بعد از ژانر تخیلی،  عاشقانه محیط بسیار باز تری داره و جذاب تر هست نسبت به همه ژانر ها

ثانیه های تنهایی،  دنیایی بود که تنها از آن من بود. 

دل به دریا زده ای!

پهنه سراب است نرو

برف و کولاک زده!

راه خراب است نرو

بی همگان به سر شود💔 بی تو به سر نمی شود

لینک به دیدگاه

• کاربر فعال

فانتزی، جنایی و کلاسیک

داستانِ...

وَقتی مادَرَم یِک عَجیب‌الخلقه زایید.

در حال  تایپ:

سجده‌ی شیطان

ناپاکزاده های رم

کت قدیس

مجموعه‌ی سایکواکتیو((آبی بلوبری1 ||  سبز نعنایی2))

لینک به دیدگاه

مسلما تراژدی های جنایی با کثیف کاری بسیار زیاد 😐 البته هنوز تو خود رمانم کثیف کاری نکردم . منظورم از کثیف کاری صحنه های وحشیانه جناییه 

لینک به دیدگاه

خیلی ها میگن طنز و غمگین خیلی خوب میتونم بنویسم.

اما نظر خودم اجتماعی هست.

بیشتر سعی میکنم چیز های رو بنویسم که تو جامعه زیاد دیده میشه تا اتفاقات خیالی و بدون وجود خارجی!

عاشقانه تا حالا ننوشتم.

اما دارم سعی میکنم بتونم😁

ایشالله که میشه😂

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

اجتماعی. داستان های کوتاهم گویای همینه. رمانهام هم هست ولی هنوز در حال تایپند.

روایتی از بیداری اهریمن درون                                                               رمان از پیش باخته   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

12.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۵ در 19:02، Negin jamali گفته است:

درام

کلا  داستانایم که توش تهش یکی خودکشی می کنه بیشتر  توی دیده.

بیشتر از بقیه ژانرام دوسش دارن.

ولی خب من به عنوان خواننده از این ژنرا نمی خونم ولی توی نوشتنش خبره ام

لینک به دیدگاه

سلام. 

ژانری نه بیشتر می‌پسندم عاشقانه‌ست!

البته تو نوشتن، طنز و عاشقانه بیشتر مهارت دارم. 

چه سخت است که اسیر دستان  ماران خوش خط و خال داعشی باشی و صدای فریادهایت گوش فلک را کر کند و کسی دم نزند!

رمان سودای ماهپاره  ♡

در حال تایپ👇📚

رمان‌ها:  عزت پنجه طلا، اسیر دست‌بندهایش

داستان کوتاه: لاوریتا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...