رفتن به مطلب

دختر سرخ گون|مایا کاربر انجمن نودهشتیا

مایا
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان: دختر سرخ گون

ژانر: اجتماعی

مقدمه: با صدای جیغ مادرم از خواب پریدم، معلوم نیست که باز پژمان چه گلی به سرمون زده بود. از آن‌جایی که هر روز در این خانه با صدای جیغ بیدار می‌شدم برایم امر طبیعی بود، به خودم زحمت ندادم حتی بلند شوم، ترجیح دادم روی تخت خواب گرم و نرم دراز بکشم اما صداها با گذشت چند دقیقه بیش‌تر و بیش‌تر می‌شد تا این‌که نتوانستم تحمل کنم و فوری از تخت خواب بیرون اومدم، در را باز کردم و رو به جمع حاضر در آ‌جا گفتم:

- این‌جا چه خبر است؟

مادرم با گریه جوری فریاد میزند که حس می‌کردم الان حنجره‌اش پاره می‌شود، پژمان با ناراحتی به من نگاه می‌کند و پدرم با عصبانیت به پیمان نگاه می‌کند.

کنار مادرم نشستم با اون صدایی که به خاطر بغض گرفته بود گفتم:

- مامان چرا؟ چی شده؟ چرا این‌جوری شدی؟ مامان توروخدا جواب بده، مادرم با چشم‌های قرمز به من نگاه می‌کند و مرا در اغوشش می‌کشد. چه قدر دلم برای این آغوش تنگ شده بود. محکم بغلش کردم، دلم نمی‌خواست از بغل مادرم جدا شم، در این مدت خیلی بهم فشار وارد شده بود، از یک طرف قرض‌های پژمان، از یک طرف خیانت پدرم؛ اما با بغل کردن مادرم انگار بعد از مدت‌ها خوشحال بودم چون خیلی وقت بود که مادرم وقت نمی‌کرد من را این‌گونه بغل کند.

ویراستار: @ M.M☆ویژه☆

ناظر: @ VampirE

@ همکار ویراستار♥️

ویرایش شده توسط M.M
ویراستاری/ M.M
  • لایک 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم خوبه نودهشتیا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...