رفتن به مطلب

شما تنها آدم زنده روی کره زمین هستین...

MCH
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

ازخواب بلند میشین. جز شما دیگه کسی روی کره زمین زندگی نمیکنه. حتی حیوونی هم وجود نداره. فقط شما هستین و یه دنیای خالی از سکنه که الان جمعیتش یه نفره.

چیکار میکنین؟

• لایک 6
  • تشکر 1

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هم اکنون، MCH گفته است:

ازخواب بلند میشین. جز شما دیگه کسی روی کره زمین زندگی نمیکنه. حتی حیوونی هم وجود نداره. فقط شما هستین و یه دنیای خالی از سکنه که الان جمعیتش یه نفره.

چیکار میکنین؟

من خودم شاید اول برم و بگردم اما بعد یه هفته این حجم از تنهایی مطمئنا منو از پادرمیاره

• لایک 6

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه

پناه میبرم به خیالاتم! 

• لایک 6

♧انتقامی از جنس خون, مَجاز♧

-تو هیچ وقت نمی‌تونی جلوی سرنوشتی که از پیش تعیین شده بایستی؛ حقش رو داری، ولی‌توانش رو نه!

بعضی اوقات فقط باید بشینی و نگاه کنی که چه راحت داری همه چیزت رو از دست میدی. بعضی اوقات فقط باید بی‌ تفاوت بمونی و بدون هیچ واکنشی، تنها نطاره‌گر نمایش بدبختی‌هات باشی.

تو بعضی مخمصه‌ها، تلاش فقط نتیجه معکوس میده؛ عین دست و پا زدن تو یه باتلاق، که هیچی جز سرعت غرق شدت عایدت نمی‌کنه...!

ساردینیا، معمایی با یک کارآگاه متفاوت

حافظه سیاه، در جستوجوی حافظه ای با رنگ و بوی سیاهی

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، MCH گفته است:

چیکار میکنین؟

می‌گه که:

آدما بعضی وقتا اونقدر تنها می‌شن  که با خودشون حرف می‌زنن، اون وقت تبدیل می‌شن به دو نفر! من خودم الان هفت- هشت نفرم:)

اون‌قدر با خودم حرف می‌زنم که جای کل آدم‌های روی زمین، پر بشه!

ویرایش شده توسط Parya
  • لایک 6
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

لباسامو می‌کنم و تا حد آخر خستگی تو خیابونا آزادانه می‌خورمو می‌رقصمو  عشق میکنم🤧🥂

ولی تهش پوچه! بعد از اینکه لذت کافی رو ببرم در اوج خداحافظی میکنم و آخرین فرد سالم کره‌ی زمین رو هم میکشم💆🏻‍♀️

ویرایش شده توسط Z.mim
  • لایک 8

☆ رمان مُتَّحِدین

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، MCH گفته است:

چیکار میکنین؟

خدا رو داریم! فکر میکنی تنهاییم؟

آزار دهنده است، اما اگر خدا بخواد مارو اینجوری امتحان کنه، هیچ وقت موضع برقراری ارتباط رو توی روح ما حک نمی‌کرد!

میدونین که بشر بدون برقراری ارتباط......

خلاصه حال خوشی نداره دیگه 🙂

• لایک 5
لینک به دیدگاه

گوشیمو میاوردم بازی می‌کردم😂😐

نه ولی جدی دنیا با آدماش قشنگیه اگه آدم‌ها نباشن که دیگه دنیا دنیا نیست

مثلا ما  یک عالمه پول داشته باشیم و هیچکس هم روی کره‌ی زمین نباشه خب آدم خودش خسته میشه از این وضعیت

• لایک 4
لینک به دیدگاه

بی ترس کله دنیارو میگشتم 

ویرایش شده توسط ملکه ارواح-khakestar
  • لایک 2
  • هاها 1
  • غمگین 1

جایی از میان نت های دیوانگی گیتار!

Instagram:_saharrt

لینک به دیدگاه

فکرش بکنید چقدر بده یک روز صبح از خواب بیدارشیم و ببینیم فقط تنها موجود زنده روی زمین هستیم. اگه قلم دفتر هم نمرده باشند اونها رو بر میدارم و یک رمان از خودم مینویسم برای آدم و حوای آینده تا بخونند و راه ما انسانهای قدیمی رو نرن چون قطعا خداوند سری بعدی ما  آدمها رو هم میسازه..اینقدر میسازه تا ما آدمها انسان بشیم!

در تفسیر آیه 30 از سوره بقره آمده : بعضى دیگر از مفسران معتقدند: پیشگوئى فرشتگان به خاطر آن بوده که آدم، نخستین مخلوق روى زمین نبود، بلکه پیش از او نیز مخلوقات دگرى بودند که به نزاع و خونریزى پرداختند؛ پرونده سوء پیشینه آنها سبب بدگمانى فرشتگان نسبت به نسل آدم شد.(یعنی خدا وکیلی ای بشر قدیم جدید جلو یک مشت فرشته آبرو برامون نزاشتن)

اما باز تصور کنید که یک روز از خواب بلندشین و ببینید تنها آدم موجود روی کره زمین هستید چیکار میکنید...خوب چیکار میتونم بکنم از اصحاب کهف که کمتر نیستم یک دیازپام میخورم میگیرم تخت دوباره میخوابم.

ویرایش شده توسط Ismail
  • لایک 4

...

لینک به دیدگاه

• نویسنده حرفه ای
1 ساعت قبل، MCH گفته است:

چیکار میکنین؟

خب کاری نیست که بکنم چون دنیا اونجوری لذتی نداره هرچند سعی می کنم برم فضا شاید اونجا با کسی رو به رو شدم

• لایک 3
  • تشکر 1

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

دیگه نیستم _ تقدیرخونین _ عصیانگرقرن _ پس از تردید(چاپ شده) _ کابوس افعی

داستان ها:

زیرتخت _ ماژور _ شیشه شکسته _ آخرین لحظه

لینک به دیدگاه

من عاشق تنهاییم ولی قطعاً این همه تنهایی من رو می‌کشه.

شاید اولش خیلی خوب پیش بره و من آزادی کامل داشته باشم ولی تهش خسته میشم.

من واقعاً سکوت و تنهایی رو به هرچیز ترجیح می‌دم ولی اینکه تا آخر عمر تنها باشم من رو می‌ترسونه.

احتمالاً بشینم سریال ببینم و بنویسم؛ هرچند که اینکه قرار نیست مخاطبی داشته باشم عذابم می‌ده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

تلاش می‌کردم تا جایی که می‌تونم  اثر آدما رو از دنیا پاک کنم؛ که طبیعت بتونه به همون زیبایی ای باشه که قبل از بودمون بود...

ویرایش شده توسط روح مرحوم Prometa
  • لایک 1
  • غمگین 2

نوشته‌ی نویسنده‌ای که به دنبال بهترین ها می‌گشت.

روح و روان هایی که پیوندشان با اشک و خون، ناگسستنی به نظر می‌رسید.

⌫رمان روح‌واره، به قلم   پرتویی از ماه

لینک به دیدگاه

خب طبیعتا هیچ، من آدم کاملا خونسرد و خیلی زیاد بی‌تفاوتم.  آم اولش میزم یه گوشی فروشی غشنگ یه آیفون  ۱۳ پرومکس کش میرم😂 بعد کلا تا شب هر کاری که ازش قدغنم کردن(مثه گوش دادن زیاد به آهنگ و خوردن سیب زمینی سرخ کرده😶) رو انجام میدم. شب که برسه با اجنه‌هایی که هیچ وقت تنهام نمی‌زارن و یه بار قصد کشتمو داشتن تا صب  سر می‌کنم(: 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...