رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان ترومای عشق| parniyaamiri کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

%D8%AC%D9%84%D8%AF_%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9

نام رمان: ترومای عشق

نام نویسنده: پرنیا امیری

ژانر: عاشقانه، اجتماعی

ساعات پارت گذاری: نامعلوم.

هدف از نوشتن: گاهی وقت‌ها نیاز داریم زمانی بذاریم برای خوندن و شنیدن نوشته‌هایی که شاید زندگیمون رو متحول کند، شاید راهی برای شاد بودنمون پیدا کردیم، گاهی باید وقت بذاریم و فکر کنیم.

مقدمه: نمی‌دونم کجام، نمی‌دونم چیم و نمی‌دونم با بدنم چیکار کنم، فقط می‌دونم می‌خوام انقدر نباشم که واقعا از بین برم؛ چون هر روز به موریانه‌هایی فکر می‌کنم که آهسته و آروم گوشه‌های خیالم رو می‌جوند، کاش تا بی‌خیال نشدم همه چیز درست بشه.

خلاصه: می‌گفت: « گاهی گذشت می‌کنم، گاهی گذر، معنی این دو تا فرق می‌کنه، بخشیدن دیگران دلیل ضعیف بودن من نیست، اون‌ها رو می‌بخشم؛ چون اونقدر قوی هستم که می‌دونم آدم‌ها اشتباه می‌کنن. » ولی اونی که این جمله‌ها رو می‌گفت، نمی‌تونه اون رو ببخشه، با تموم تلاشی که می‌کنه، بخشیدن اون رو بلد نیست و تنها کسی که به اون بخشیدن رو یاد میده، کسی نیست جز یک دیونه! آره عجیبه؛ اما بعضی وقت‌ها دیونه‌ها بیشتر از عاقل‌ها می‌فهمند، حقیقت‌ برای هر دو مشخص می‌شه، دیونه‌ای که عاقل می‌شه و عاقلی که باور می‌کنه، چیزی به نام عشق رو، عشقی که با تعریف اون فرق داشت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...