رفتن به مطلب

در مورد کودک درون خود بنویسید

nobody
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

spacer.pngتوضیح دهید چقدر به کودک درون اعتقاد دارید و اگه اعتقاد دارید اون رو چگونه میبینید

ویرایش شده توسط Ismail
  • لایک 4

...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اعتقاد دارم! 

کودک درون، به شیطنت هایی که در مواقع لزوم انجام میدیدم کودک درون میدونم.  دلیلم هم بقیه میگن مسخرست😐💔

به نظر من یک کودک نمیتونه طاقت ناراحتی دیگران رو داشته باشه، پس در مواقعی لزوم که افراد خانواده ناراحتن، سعی میکنه با شیطنت هاش اون هارو شاد کنه. اینکار رو وقتی که میبینم بزرگترا انجام میدن، بهش میگم کودک درون! 

نصف فامیلام میگن معنای کودک درون رو اشتباه فهمیدی!

لطفا یکی بیاد معنای کودک درون رو به من بگه از این اعتقادم دست بر دارم😐💔

ویرایش شده توسط ملکه خون _Torkan do_
  • لایک 2
  • تشکر 1

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

♧انتقامی از جنس خون, مَجاز♧

-تو هیچ وقت نمی‌تونی جلوی سرنوشتی که از پیش تعیین شده بایستی؛ حقش رو داری، ولی‌توانش رو نه!

بعضی اوقات فقط باید بشینی و نگاه کنی که چه راحت داری همه چیزت رو از دست میدی. بعضی اوقات فقط باید بی‌ تفاوت بمونی و بدون هیچ واکنشی، تنها نطاره‌گر نمایش بدبختی‌هات باشی.

تو بعضی مخمصه‌ها، تلاش فقط نتیجه معکوس میده؛ عین دست و پا زدن تو یه باتلاق، که هیچی جز سرعت غرق شدت عایدت نمی‌کنه...!

ساردینیا، معمایی با یک کارآگاه متفاوت

حافظه سیاه، در جستوجوی حافظه ای با رنگ و بوی سیاهی

لینک به دیدگاه

مفهوم کودک درون مفهومی عمیق است که در همه افراد وجود دارد. این کودک درون، بر حال و امروز شما تاثیر می‌گذارد و حتی گذشته شما را نیز گاهی زنده می‌کند. کودک درون منبع خلاقیت و سر زندگی است. بسیاری از مشکلات عاطفی که ریشه در سرخوردگی‌ها و حوادث کودکی دارند و بسیاری از افکار منفی که به سراغتان می‌آید، به وسیله ایجاد رابطه با کودک درون برطرف می‌شوند

همانطور که گفته شد، بن بست‌هایی که در زندگی روزمره بزرگسالی به آن می‌رسیم، در دوران کودکی نداشتیم. افسردگی، اضطراب و مشکلات جسمانی ناشی از عدم تحرک، از جمله بلایای زندگی ماشینی است. بنابراین نجات کودک درون از اعماق ناخودآگاه و رها کردن او در زندگی، می‌تواند باعث زنده شدن آرزو‌های مرده کودکی، کاهش فشار‌ها و استرس‌ها و همچنین بهتر شدن ارتباطات اجتماعی می‌شود

ذکر این نکته لازم است که منظور ما از کودک درون، رفتار و خلق و خوی بچه گانه نیست؛ بلکه ماهیت آرام و رویا پرداز یک کودک، به عنوان یک وجود سالم، می‌تواند در بهبود مشکلات خلقی و حال بهتر افراد مؤثر باشد

• لایک 2
  • تشکر 1

...

لینک به دیدگاه

مثلا من از لحاظ سنی احساسم در بین بیست تا سی سال مانده اما گاهی اونقدر دوست دارم و برای رویا پردازیهای بچه گانه روحم پر میزنه برای همین با بچه ها هم روابط خیلی خوبی دارم و زود به من جذب میشن ویا مثلا اینقدر که ما خانوادگی میشینیم دور هم فیلمهای کارتون نگاه میکنیم هیچ فیلمی دیگه نگاه نمیکنیم به خصوص لولو خان باید بگم بچه های من بزرگ هستند. من هنوز از دیدن بچه ها آلپ لذت میبرم یادم زمان جنگ در تعمیرگاه بیسیم وتلفن جنگی در جبهه مشغول کار بودم وقتی بچه های آلپ شروع میشد همه دست از کار میکشیدیم و دور هم مینشستیم نگاه میکردیم.

ویرایش شده توسط Ismail
  • لایک 2
  • هاها 1

...

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Ismail گفته است:

spacer.pngتوضیح دهید چقدر به کودک درون اعتقاد دارید و اگه اعتقاد دارید اون رو چگونه میبینید

چقد؟  من هنوزم بچم😐 تو خونه لی‌لی کنان از پله ها بالا میرم با خودم شعر‌و اهنگ می‌خونم  و مثه بچگیام با لحن  بچگونه حرف میزنم با خودم😐 مریضم درکل. بعد تو فلشمم کارتون هست خونه که خالی  میشینم با ۱۶ سال سن کارتون نگاه میکنم😐 بعد خیلیم ذوق می‌کنم آخرش=/ خیلی وقتا‌هم با داداش ۶ سالم بازی می‌کنم😐💔 

• تشکر 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...