رفتن به مطلب

خاطرات mahdiyeh | خون آشام

Zahra.bm
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

gif_ersd.gif

❤𝐖𝐞𝐥𝐜𝐨𝐦𝐞 𝐭𝐨 𝐦𝐲 𝐦𝐞𝐦𝐨𝐫𝐢𝐞𝐬❤

@ mahdiyeh

..اینجا خاطرات یک خون آشام اصیل ثبت خواهد شد..

هشدار و قوانین  ها را جدی بگیرید!

🌟کاربران محترم لطفا از دادن اسپم پرهیز کنید و با واکنش هایتان خون آشام محبوب خود را تشویق کنید🌟

خون آشام عزیز!

🌹🌹این گوی و این میدان🌹🌹

صاحب این دفتر:   @ mahdiyeh

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اولین خاطره منه، امید وارم  خوشتون بیاد و همراهم باشید 

#part1

اولین روز تبدیل جالب بود، درد دندون هام هر لحظه بیشتر و بیشتر میشد، رنگ پوستم به سفیدی می‌رفت و پایین اومدن دمای بدنم رو بیشتر از قبل احساس میکردم، هر ساعتی که رد میشد قدرت رو بیشتر و بیشتر احساس میکردم، شاید همین قدرت بهم جرعت داد تا با اون گرگینه کل کل کنم، کل کلی که توی همین حرف ها تموم شد، شاید دلیلش این بود که هر دو ما تازه تبدیل شدیم و هنوز کامل با خود جدیدمون و قدرتمون آشنا نبودیم، شاید هم اگه بقیه آدمای عادی نبودن این حرف ها به یه جنگ بزرگ تبدیل میشد،

امید وارم در آینده بتونیم یه نبرد داشته باشیم @ آلفای نقره ای

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

روز دوم 

#part2

اولین تجربه چشیدن خون محشر بود، شاید یکم ترسناک به نظر برسه اما، گرمی خون روی لب ها و زبونم، طعم گس خون که حالا به شیرینی میزد، واقعا عالی بود، راهنمایی همه به خصوص @ زری گل🌻  خیلی بهم کمک کرد تا بیشتر از قبل با خود جدیدم آشنا بشم و عادت ها و علایقم رو بشناسم، با خوندن یاداشت های که @ نیکتوفیلیا  برای آشنایی بیشتر با خون آشام ها نوشته بود راحت تر با احساسات جدیدم کنار  اومدم، این زندگی جدید خیلی لذت بخشه مخصوصا با وجود دوستا و همخونه های جدیدم @ Torkan dori  @ Shadow  @ ta-ra   @ منیع    @ niayesh1389

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

روز سوم 

#part3

کم کم احساس میکنم دیگه نمی‌تونم بخوابم، با راهنمایی های که @ زری گل🌻  کرد فهمیدم این اتفاق عادیه، چند روزیه از بقیه دور افتادم و این واقعا داره اذیتم میکنه، درد لثه ها و دندون هام طاقت فرسا شده، بد تر از همه گوش هامه انگار همه صداهای اطرافم به طور همزمان به سمتم هجوم میارن، بیشتر اوقات دهنم خشک میشه و اطرافم رو توی حاله قرمز رنگی میبینم، نمیدونم باقی افراد هم این شرایط رو داشتن یا نه، ولی مطمئن هستم برای اون ها هم چیز کاملا متفاوتی پیش نیومده 

لینک به دیدگاه

روز چهارم 

#part4

این فاز قدرتی که هر لحظه توی وجودم بیشتر و بیشتر میشه عالیه، دیدن همخونه ای هام احساس خوبی بهم میداد و وقتی همراه @ Torkan dori  با اون جادوگر تازه کار  @ Ayda rashid شروع به کل کل کردیم احساس فوق العاده ای داشتم، نه اون جادوگر کنار میکشید و نه ما به بحث  خاتمه میدادیم،  دلم میخواد بلاخره بتونم از همه قدرت و سرعتم به درستی استفاده کنم، اون زمان بهش نشون میدم که خون آشام ها قدرت برتر هاگوارتز هستن.

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

روز شیشم

#part5

دوروز بود داشتم با صداهای اطرافم کلنجار میرفتم، این که همزمان و با صدای خیلی بلند همه صوت های اطرافت رو بشنوی، واقعا نمیتونم توی کلام بگم که چه احساس مزخرف و رو مخیه، ولی بلاخره فهمیدم چطور باید کنترلش کنم، تمرکز، تمرکز، و تمرکز، فقط همین باید خودم بخوام انتخاب کنم که کدوم صدارو بشنوم، مثلا صدای چکه کردن قطره آب، یا صدای بال زدم مگس، یا مثلا صدای آواز خواندن پرنده ها، کسی که انتخاب می‌کنه منم...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

#part6

سر و کله زدن با گرگینه ها و جادوگرا و بد تر از همه ارواح سخته اما....

سخت تر از اون کنار اومدنم با خودمه، با کمک های @ زری گل🌻  بهتر از پس مشکلاتم بر میام و به نحوی هر بار که توی گِل گیر میکنم @ زری گل🌻  یا @ منیع  پیداشون میشه، فعلا با باقی گروه ها تو صلح به سر می‌بریم اما کری خواندن برای یه گرگ پیر و @ آلفای نقره ای  و یه جادوگر تازه کار @ Ayda rashid  که من با حرف هام کلی اذیتش میکنم و برای هم خط و نشون میکشیم عجیب به دلم میشینه و برام لذت بخشه.

شآید یه روزی  فکر کردن به این بچه بازی ها عصبیم کنه  و رو مخم باشه اما... تو این لحظه از این که وارد هاگوارتز شدم و کنار دوستامم خیلی خوشحالم و بلاخره با یکی از همگروهی هام صمیمی شدم @ Torkan dori

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...