رفتن به مطلب

خاطرات niayesh1389 | خون آشام

Zahra.bm
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

gif_ersd.gif

❤𝐖𝐞𝐥𝐜𝐨𝐦𝐞 𝐭𝐨 𝐦𝐲 𝐦𝐞𝐦𝐨𝐫𝐢𝐞𝐬❤

@ niayesh1389

..اینجا خاطرات یک خون آشام اصیل ثبت خواهد شد..

هشدار و قوانین  ها را جدی بگیرید!

🌟کاربران محترم لطفا از دادن اسپم پرهیز کنید و با واکنش هایتان خون آشام محبوب خود را تشویق کنید🌟

خون آشام عزیز!

🌹🌹این گوی و این میدان🌹🌹

صاحب این دفتر:   @ niayesh1389

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2022/November/24

خاطرات خون آشام  Niayesh1389

امروز روز خوبی برای ما خون‌آشام‌ها بود! ها ها ها! جشن شکرگزاری! مراسمی که  اولین بار در ریو دو ژانیرو در کلبه ی عمو سندی پیر جشن گرفته شد.  

خون  تنها چیزیه که تو این روز جادوگرها و گرگینه‌ها رو دور می‌کنه! جادوگران پلید! گرگینه‌های کم‌عقل! خون یک جادوگر به اندازه‌ی یک جام شراب خونتیا می تونه یک خون‌آشام رو قدرتمند کنه! 

دزدان ماهر! جام‌های  موتریستون رو  بالا ببرید و روز شکرگزاری رو جشن بگیرید! سکوت نیمه‌شب رو به حساب دیدن خواب‌های هفت پادشاه جادوگران و گرگینه‌ها بگذارید و دندون‌های قدرتمندتون رو وارد بدنشون بکنید!

امروز خون آشام جدیدی وارد جمع ما شد @ mahdiyeh و جادوگری جوان به ما پناه آورد! جوانک بیچاره! ما تنها به ازای دریافت اطلاعات درباره‌ی خاندان خبیثت بهت رحم می‌کنیم! 

می خوام خاطره‌ی تبدیل شدنم به یک خون‌آشام رو در این روز مبارک باز هم تعریف کنم! دفتر پیر! اولین روزی که فرشته ی نجاتم @ زری گل🌻  من رو  به جزیره‌ی هاگوارتز و عمارت خونین آورد و تو رو بهم معرفی کرد رو به خاطر داری؟ چه روز خاطره‌انگیزی بود! 

پنج شب بود که درد دندون و لثه امونم نمی‌داد! زیر چشمام گود افتاده بودند و چشمای خاکستری عزیزم قرمز شده بودند. شب اول که ویزا و پاسپورتم برای ورود به سرزمین نودهشتیا آماده شده بود از خوشحالی تو پوست خودم نمی‌گنجیدم. شب‌هام رو با خوندن کتاب‌های زندگی خون‌آشام‌های بزرگ و معروف تاریخ می گذروندم. ناپلوخونیله بناپاخت عزیز! چه کتاب خوبی بودی! دردم رو دور می کردی و من رو سرگرم جنگ های افسانه ایت می کردی!

شب ششم که برادرخوندم خونه نبود به طور سحر آمیزی دردم بعد از پنج شب متوالی  قطع شد و دندون های نیشم در اومد. خوشحال از کمک فرشته ی بزرگ نودهشتیا م وسایلم رو جمع کردم و آماده برقراری ارتباط  و ورودم به جزیره ی بزرگ نودهشتیا شدم!  

ویرایش شده توسط niayesh1389
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...