رفتن به مطلب

تجربیات پشت کنکوری

Keyvan_boy
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

اولین تجربه ی من که امسال خیلی به دردم خورد

من اصولا امسال سه نوع تست میزنم 

آموزشی  

سنجشی 

......

تست آموزشی رو بلافاصله بعد از خوندن درسنامه که کتابم کنارم بازه و زیاد صحیح و غلطش مهم نیست

ویرایش شده توسط Keyvan_ boy
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تست سنجشی 

منبع تستای سنجشی تست های کنکور سال های قبل ، و تستای قلم چی و.. منابع کامل هستش 

و باید با کرنومتر اندازه بگیرید و کم کم زمانش رو کم تر کنید 

بعد از تموم شدن گفتارها و فصل ، تست های سنجشی اون فصل رو از قبل آماده کنید و شروع به تست زدن بکنید و از طریق سایت مخصوص درصد گیری رو انجام بدید 

امیدوارم مفید بوده باشه 

لینک به دیدگاه

دوستان اگه به نظرتون مفید هست ، بالایک  نشون بدید تا من ادامه بدم 🙏🏻 

ویرایش شده توسط erwin
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، erwin گفته است:

دوستان اگه به نظرتون مفید هست ، بالایک یا واکنش نشون بدید تا من ادامه بدم 🙏🏻 

والا من ترسیدیم پیام بدم😆

ولی واقعا عالی بود مرسی

لینک به دیدگاه

سلام چقدر نکات جالبی ،منم کنکوری هستم و چون مشاور ندارم نمیدونستم ،این نکات واقعا کمکم کرد 

اجرتون با خدا🙏🏻

لینک به دیدگاه

راه حل افزایش ساعت مطالعه

اول یه نکته کلیدی که من خودم بهش رسیدم ،اگه امروز شروع نکنی، فردایی نیست که بخوای شروع کنی ، کسی که بخواد بخونه از همین امروز شروع میکنه نه فردا 

به نظر من اگه ساعت مطالعه تون صفره میتونید از ساعت خیلی کم شروع کنید برای مثال از یه ساعت و هر دو روز یک بار پانزده دقیقه بهش اضافه کنید من خودم پارسال از نیم ساعت شروع کردم و اواخر تا امتحانات نهایی روزی هشت و نیم ساعت میخوندم

لینک به دیدگاه

و اینکه وقت مطالعه کنارتون به جز آب هیچ خوراکی یا نوشیدنی نباشه چون حواستون پرت میشه ،آب رو هم در پانزده ثانیه استراحتی که دارید بنوشید 

لینک به دیدگاه

از پانزدهم اسفند به بعد و عید خیلی فرصت خوبیه و حدودا می تونید تا چند هزار تا رتبه تون رو جابه جا کنید چون بیشتر بچه ها این مواقع خیلی درگیر حواشی خرید و خونه تکانی میشن ، تا جایی که می تونید از این فرصت استفاده کنید ، من از لحاظ رتبه قلمچی خیلی افت از بچه ها دیدم 

لینک به دیدگاه

آرامش در سال کنکور

لطفا از مدیتیشن و تمرین های تمرکزی وقت خواب غافل نشید ، واین تمرین که به پیشنهاد مشاور من بود خیلی برای تمرکزم خوب بود ،یک عدد رو در نظر می گیرید و مثلا هفت تا هربار ازش کم می کنید و باید روی اون عددا تمرکز عالی داشته باشید و هرشب دقت کنید تا چه عددی حواستون پرت نمیشه و می تونید کم کنید، باید هر شب کمتر حواستون پرت بشه

لینک به دیدگاه

استراحت و مدیتیشن پنج ثانیه ای

پایان هر پارت مطالعه تون فقط پانزده دقیقه استراحت داشته باشید و بیشتر از این نباشه چون از حال و هوای درس دور میشید و اوایل روز که شروع می کنید به پیشنهاد کتاب قورباغه ات را قورت بده با درسی که بیشترین سختی رو داره شروع کنید و اوایل که خسته نیستید از یک و نیم ساعت شروع کنید و تا ظهر کمترش کنید، اگه وسط دروس احساس خستگی کردید اصلا از صندلی تون بلند نشید یک بار دم پنج ثانیه ای ، و پنج ثانیه نفس تون رو نگه دارید و طی پنج ثانیه بازدم رو انجام بدید ، بعد از این مدیتیشن کمی آب بخورید و ادامه بدید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در 18:42، erwin گفته است:

خوب اول از همه من پشت کنکوری ۱۴۰۰ هستم 

و رتبم هم حدود دوهزارو خورده بود یکمی زیاده می دونم ولی خوب مدرسه خیلی روی نهایی حساس بود و منم مجبور

تموم مطالب رو خوندم و با اینکه از همه تجربیات خوب شما هم مطلع بودم چون من راجب اینجور مطالب تحقیق زیادی دارم ولی خیلی ممنونم ک کمک میکنین واقعا با ارزشه!  میدونم ک قطعا شما از من بهترین ولی هر کمکی خواستین من در خدمت هستم🌧👌🏻

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...