رفتن به مطلب

سرهنگ آموزشی|sh.k کاربرانجمن نودهشتیا

fatemeh eram
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان: سرهنگ آموزشی

نام نویسنده: فاطمه اِرم

ژانر: پلیسی، انتقامی، جنایی، عاشقانه، غمگین، طنز، کلکلی

خلاصه: 

نقش اصلی ما، یعنی؛ شادی خانوم، دختر نوزده ساله که به عنوان سرهنگ آموزشی (البته با کلی پارتی بازی) تونسته توی یکی از آگاهی‌های شهر شیراز  به خاطر دانشگاهش کار جور کنه و خودش رو توی دل باقی آدم‌ها جا بده.

اما خب چرا اصلا اینجا اومده؟ با این سن کم؟

چجوری ممکنه دانشگاه نداشته و یا مگه نباید اول بره کنکور افسری بده؟ 

تک تکشون رو براتون میگم! 

بله! با همین سنش، به خاطر انتقامی که می‌خواد از فردی، بخاطر کارایی که باهاش، درست زمانی که  نوجوون بوده کرد، بگیره.

اما خب خیلی از این آدم‌ها هستند که جا می‌زنند اما شادی  توی هر زمینه‌ای پا پس بکشه اینجا اینجور نیست! 

اما خب خیلی اتفاقات خنده‌دار و بامزه می‌افته که خودتون باید بخونید،..

مقدمه:

با نفس‌نفس توی خونه‌ی کوچیک بلااستفاده‌ای که بالای کوچه‌ی تاریک کوپمون بود پناه بردم ولی مگه ول کنم بود؟ مثل کنه چسبیده بود بهم اَه!

البته اینجوری می‌گفتم مثل چی ترسیده بودم. داخل اومد و با چاقوی تیز ضامن داری که توی دستش بود، بهم حمله کرد. 

با یه جیغ بلند از خواب بلند شدم.

اوففف بازم اون اتفاق کذایی،..

کمی توی جام وول خوردم که تازه یادم افتاد چرا ساعتم رو کوک کردم! وای دانشگاه داشتم!

گاهی صدای خنده‌اش که توی سانت به سانت دنیات می‌پیچه و گاهی هم صدای گریه و زاری و گاهی التماس برای جونت که کف دست یکی دیگه‌اس، اما مگه میشه دنیا بُر نخوره؟

خیر، درسته دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره، هیچوقت!

و هیچ زمان مطمئن باش با تلاش می‌تونی بهش برسی و انتقامی که می‌خوای از هر کسی که بخوای بگیری، فقط کافیه که بخوای!

گاهی تنها خواستن و تلاش و امید به خدا کافیست:)

ویراستار: @ Neda

ناظر: @ نفیسه

ویرایش شده توسط Neda
ویراستار Neda
  • لایک 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم مدیریت نودهشتیا"

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...