رفتن به مطلب

برای جذب مخاطب واسه رمانت چیکار می کنی؟

_Mahta_
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

چیکار میکنی که رمانت تو انجمن معروف و پرمخاطب بشه؟ 

@ khakestar  @ Z.A.D  @ masoo  @ Masoome  @ _NAJIW80_  @ Torkan dori  @ A_N_farniya  @ Z.mim  @ ستاره-Ensiyeh.gh  @ ماهی  @ ملکه سکوت  @ Atefeh L  @ M.f  @ YAS.JFI  

ثانیه های تنهایی،  دنیایی بود که تنها از آن من بود. 

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

دل به دریا زده ای!

پهنه سراب است نرو

برف و کولاک زده!

راه خراب است نرو

بی همگان به سر شود💔 بی تو به سر نمی شود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مقدمه ای ک نوشتم و اکثر دلنوشته خودمه میفرستم بخونه

ساز زدن و آواز خوندن با تو پناه خستگی من  

𝒊𝒏𝒊𝒔𝒕𝒂:𝒔𝒂𝒉𝒂𝒓.𝒕𝒈𝒊

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

چیزی رو که خودم دوست دارم بخونم می نویسم. اگه چیزی باشه که خودت لذت ببری بقیه هم لذت می برند. هر رمانی تو هر ژانری بالاخره مخاطب های خودش رو پیدا می کنه. 😉

روایتی از بیداری اهریمن درون                                                               رمان از پیش باخته   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

12.png

لینک به دیدگاه

سلام 

سعی می‌کنم چیزی که می‌نویسم ایده‌اش جدید باشه و در عین حال واقعیت رو توش حفظ کنم، به نظرم همین کافی هست.

Ensiyeh.gh

16_gk2.jpg

👇 دسترسی به فعالیت‌های من با یک کلیک: 👇

.فعالیت‌های اصلی "ستاره-Ensiyeh.gh" کاربر انجمن 98ia.

👆خوشحال میشم فعالیت‌هام رو ببینی، دنبال کنی و واکنش بدی؛ یک کلیک آروم بزن روش به همین سادگی...:classic_rolleyes: منتظرتونم👆

لینک به دیدگاه

• کاربر فعال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یسری خلاقیتا که بقیه نمی‌کنن و استفاده از بعضی مطالب کمیاب که بقیه نمی‌تونن پیدا کنن🤷🏻‍♀️

ویرایش شده توسط Psycho.K

داستانِ...

وَقتی مادَرَم یِک عَجیب‌الخلقه زایید.

در حال  تایپ:

سجده‌ی شیطان

ناپاکزاده های رم

کت قدیس

مجموعه‌ی سایکواکتیو((آبی بلوبری1 ||  سبز نعنایی2))

لینک به دیدگاه

ببینید من کلا نه دنبال تگ کردن رفتم و نه دنبال اینکه لایک بگیرم و جالب اینه که کسانی بودن که اصلا لایک هم ندادن اما در پیام خصوصی برام پیام گذاشتن ونقد کردن و از این کارشون بیشتر لذت بردم چون واقعا احساس کردم که چیزی از اون رو واقعا خونده نه فقط با یک لایک رد بشه وبره . و از نظر من هر رمانی در سطح جامعه میتونه یک روز پای خودش را باز کند. چندی پیش درباره یک رمان میخوندم که نویسنده اون فقط همون رو نوشته بود و تا زمان حیات او اقبالی برای چاپ و در آمدی برایش مواجه نشد اما بعد از هشتاد سال در حالیکه اون رمان جزء برترین و جزءچند رمان اول اروپا به چاپ رسید و با اقبال فراوانی نیز از طرف مردم مواجه شده بود. پس هیچوقت نا امید نباشید بیشتر هنرمندان مثل نقاشان و نویسندگان در زمان خود بهره زیادی از کار خود نبردن اما بودن کسانی که اکنون نام آنها جاودانه شده است.

...

لینک به دیدگاه

میگم بدلکاران بخونید😂

عشقی ممنوعه، نفرتی بی‌پایان و دختری که برای برادرش آینده‌اش را نابود کرد اما می‌فهمد تمام مدت رو دست خورده!

رمان بدلکاران، ریسمان سیاه و سفید

دختری که برای نجات جان همکارش از چنگ یک خلافکار، جانش را کف دستش می‌گیرد!

رمان اسلحه خودکشی

عشقی برخاسته از نفرتی دیرینه میان کشور اوشِن «سرزمین آب‌ها» و کشور اسکورچ «سرزمین آتش» 

رمان مفقود شده

لینک به دیدگاه

• نویسنده حرفه ای

هر کاری  که به ذهنم برسه😂 صرفا برای خونده شدن ته لایک شدن

اخه هرچی بیشتر بخونن سوتی و ضعف رمانم رو بهتر می فهمم

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

دیگه نیستم _ تقدیرخونین _ عصیانگرقرن _ پس از تردید(چاپ شده) _ کابوس افعی

داستان ها:

زیرتخت _ ماژور _ شیشه شکسته _ آخرین لحظه

لینک به دیدگاه

میرم رمان‌هاشون‌رو می‌خونم و خالصانه نقد می‌کنم و بعد صرفا برای این‌که ایراد رمانمو پیدا کنم ازشون می‌خوام رمانم رو بخونن و نقد کنن:)!

لینک به دیدگاه

هیچ!! 

دوست داشتن بخونن دوست نداشتنن  هم نخونن

ولی من ترجیحا رمان هرکی رو که به دلم بشینه می‌خونم.

بخونی= می‌خونم.

نویسنده رمان‌های کامل شده:    به یادت بیاور، ماندن یا رفتن، سرپناهی دیگر، پشیمان می‌شوی 

در حال  تایپ:   محنت دیدگان

لینک به دیدگاه

خلاصه ایی از رمانم رو براشون تعریف میکنم و میگم سرچشمه این رمان رو از کجا نوشتم و هدفم از نوشتن این رمان چی بودش 

لینک به دیدگاه

تنها کاری که میتونم برای جذب مخاطب انجام بدم دوری از ایده‌های کلیشه‌ای هست. نوشتن ایده جدید+ رعایت اصول داستان نویسی با من، بقیش با مخاطب! 

لینک به دیدگاه

• طراح گرافیک

غیر از اینکه تمام سعی م رو میکنم تا اونچه که برای  رمانم توی ذهنم هست رو به بهترین شکل بنویسم، کار خاصی نمی کنم، چون به معنای واقعی کلمه توی تبلیغ کردن افتضاحم😄  غیر از اون هم وقتی رمانم به دل کسی بشینه و واقعا خوب باشه هم به چشم میاد هم ناخودآگاه بقیه میخونن. هرکس به ژانر خاصی علاقه داره و خودش دنبالش میره، مثلا من از ژانر تخیلی و ترسناک خوشم نمیاد، حالا نویسنده هرچقدر هم تبلیغ کنه من سراغش نمیرم، برای همین برای رمان خودم هم میزارم بقیه خودشون تصمیم بگیرن و البته وقتی بخونن خوشحال میشم😉

رمان‌های تکمیل شده👇

به گسی خرمالو🍂 (فایل)

شعله رقصان این آتش تویی🔥 (در دست چاپ)

در حال تایپ👇🏻

رمان کوه به کوه می‌رسد...🗻

دردي است درد عشق که درمان پذير نيست

از جان گزير هست و ز جانان گزير نیست  
لینک به دیدگاه

هیچ کار. فقط تا انداره ای ک میتثنم از پالسسمم رگباری میزنم و چیزمیزایی میگم که به قطع جذب میکننه خواننده رو👀🥲 الان از شدت خستگی مغزم درست کار نمیکنه. 🤣

نبردعشق عسلی

رمان تکمیل  شدهٔ من تقدیم نگاهتون ♥

داستان مضمحل تکمیل شده♥

رمان پالس وابستگیرمان آئیشما💀داستان غلیان🌻دلنوشته آفتاب جلال🌷

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست

سعی میکنم قوی بنویسم..کلیشه کمترین جلوه رو تو رمانم داشته باشه..من کلا علاقه به نوشتن واقعیت ها دارم چیزهایی که ما هر روز میبینیم و خیلی ساده ازش رد میشیم بنظرم اگه کسی یک درصد با مشکلاتی از قبیل مشکلات کاراکتر رمانم رو به رو بشه براش جذابه:))

زِندِگئ کَردَنُ یآدَم میرِه، حَتیّ یآدَم مّیرِه کِه یآدَم میره!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ در 23:01، _Mahta_ گفته است:

چیکار میکنی که رمانت تو انجمن معروف و پرمخاطب بشه؟ 

@ khakestar  @ Z.A.D  @ masoo  @ Masoome  @ _NAJIW80_  @ Torkan dori  @ A_N_farniya  @ Z.mim  @ ستاره-Ensiyeh.gh  @ ماهی  @ ملکه سکوت  @ Atefeh L  @ M.f  @ YAS.JFI  

تبلیغ.

به نظرم جذاب بودن  پارت اول و مقدمه و خلاصه خیلی تاثیر گذاره

چه سخت است که اسیر دستان  ماران خوش خط و خال داعشی باشی و صدای فریادهایت گوش فلک را کر کند و کسی دم نزند!

رمان سودای ماهپاره  ♡

در حال تایپ👇📚

رمان‌ها:  عزت پنجه طلا، اسیر دست‌بندهایش

داستان کوتاه: لاوریتا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...