رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان کیستارِ جنایت | ta-ra کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

به نام باعث زادهٔ فانتزی

رمان:کیستار جنایت 

ژانر: فانتزی-جنایی-عاشقانه 

نویسندهتارا 

تایم آپ پارت:نامعین

خلاصه:

میرا بیماره، یه بیمار روانی که خودش نه، اما هویت‌هایی که از جسمش تغذیه می‌کنن، اون رو راهی تیمارستان کرده. نه میشه اسم این شکنجه رو تجاوز گذاشت نه هویت هارو از بین برد؛ چرا میگم هویت؟ چون انسان نیستن، جسم ندارن و در قالب یک روح، به زندگی عادی دختری پایان دادن. اما وقتی در کنار همچین جنایتی، خود جسم درگیر این میشه که مثل هویت‌های بی‌رحم درونش، از چیز غیر قابل درکی تغذیه کنه، چرا بگم زندگیش پایان یافت؟ این سرگذشت، زمانی به قتل می‌رسه که میرا بفهمه وجودش تشنه‌ی خونِ!

مقدمه:

من هرگز نخواستم ضعف رو تعریف کنم. اما واقعیت اینه تنها چیزی که  از خشونت این درنده دستگیرم شد، ضعف بود. اگه تعریفم اشتباه باشه چیزی که اون دیده هم اشتباهه؟ میخوام بگم چی دیده!  قدم اول اینه  تسلیم من بشی تا در انتها این اشتباه رو توجیح کنی.  اما توی منطقه من، این منم که ذهنت رو به تسخیر زاده‌ی ذهنم درآوردم.

2022-2-25

لینک رمان کیستارِ جنایت

ویرایش شده توسط ta-ra

اگه آخرین سیگار جهان رو در حال سوختن ببینی... وقتشه که پایان کابوس هات رو هم تماشا کنی!

در خلاء

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...