رفتن به مطلب

رمان دختر لکه ای| کوثر حاجوی کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

#دختر لکه‌دار 

مقدمه:  
آهای مردم!
نگاهم نکنید، مسخره‌ام نکنید!
این لکه‌ها‌ی سفید عیب نیست...
عیب خوشگلی مصنوعی شماست.
من دختری‌ام با لکه‌های خاص و سفید رنگ، من دختر لکه دارم.
پس تحقیرم نکنید!

خلاصه: داستان درباره‌ی یک دختر هست!
دختری که به بیماری پوستی  دچار شده. صورتش لکه‌های سفید رنگ داره و هر کاری می‌کنن این لکه‌ها از بین نمیرن! این‌که چه‌قدر فامیل مسخره‌اش می‌کنن، بماند؛ اما از قضا پولدارترین و زیباترین پسر دانشگاهشون عاشق این دختر میشه!

#پارت1
#نیکا

پلک‌هایی که عاشقانه به هم چسبیده بودن رو از هم باز کردم.  نگاهی به ساعت انداختم. وای نه، باز هم دیر می‌رسم!  بلند شدم و زودی دست و صورتم رو شستم. خوب حالا باید لباس‌هام رو  عوض کنم.  یه مانتوی بنفش برداشتم  که تا زانوم بود؛   شلوار مام استایل مشکی‌ام رو هم پوشیدم و شال بنفشم رو هم روی سرم انداختم. خوب حالا اگه یه رژ بنفش هم بزنم،  کارم تموم میشه!  بدو- بدو یه نگاه به ساعت انداختم؛ فقط ده دقیقه وقت داشتم! بدو- بدو رفتم و کفش‌های مشکی‌ام رو پوشیدم.  رفتم دانشگاه و خواستم در رو باز کنم در به من خورد و با مخ افتادم زمین. آخ! کدوم خری بود؟ این‌که مهراد هست. بلند شدم و بعد از این‌که لباس‌هام رو تکوندم، خواستم برم کلاس که دستم رو گرفت. من رو به‌ سمت خودش کشوند و گفت: 
ـ معذرت می‌خوام!

با لبخند بهش گفتم: 
ـ عیبی نداره!

و رفتم توی کلاس که این‌بار یه نفر هولم داد و دوباره با مخ رفتم توی بغل مهراد.  یا ابوالفضل! عجب غلطی کردم اومدم دانشگاه.  با شرم و خجالت بهش گفتم: 

ـ ببخشید، از قصد نبود!

لبخندی زد و گفت: 

ـ نه بابا، فدای سرت!

در جوابش  فقط لبخند زدم و برگشتم برم سمت نیمکتم که شیما گفت: 

ـ بچه‌ها ببینید، دختر لکه‌ای اومد!

و زدن زیر خنده. بعد از این‌که  با اخم رفتم طرفش و موهایی که داده بود بیرون و کشیدم، گفتم: 

ـ هیم؟ من از صد تا عملی مثل تو بهترم! 

شیما گفت:

- آخ! دختره‌ی بیشعور، ولم کن!

با لجبازی بیشتر کشیدم و گفتم: 

ـ بگو معذرت می‌خوام. 

اولش لجبازی کرد که من هم اون‌قدر موهاش رو کشیدم تا بالأخره خودش گفت: 

- معذرت می‌خوام. 

در جواب گفتم: 
- آفرین دختر عملی!

ویراستار: @ Negin jamali

ناظر: @ Negin Yazdani99

@ همکار ویراستار♥️

ویرایش شده توسط Negin jamali
ویراستاری Negin jamali
  • لایک 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم خوبه نودهشتیا"

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...