رفتن به مطلب

درخواست طراحی جلد رمان سفاک آمر | مهدیه داودی کاربر انجمن نودهشتیا

_mahdiyeh_
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

5 دقیقه قبل، -Fateme- گفته است:

عکس شخصیت هات رو بفرست گلم

گلکم درخواست جلد دادم، رمانم تخیلی هست و راجب خون آشام هست چیزی که مد نظرم باشه و جالب باشه پیدا نکردم اگه میشه کمک کنی

• لایک 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هم اکنون، -Fateme- گفته است:

خب یه خلاصه از رمانت میدی

راجب یه خون آشام منتخب که به دنبال یه هدف دنبال پیدا کردن چند تیکه وسیله هست تا بتونه نفرین رو از روی خودش برداره

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، -Fateme- گفته است:

خب یه خلاصه از رمانت میدی

چون بیشتر رمان راجب خون آشام و هدف هاشونه،  بیشتر می‌خوام یه چیزی باشه که خون آشام هارو به تصویر بکشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، -Fateme- گفته است:

25d9ab401674864de851479f98e915ee_6yn9.jp

7658793c854c2b36d43b2549aa709b10_xld7.jp

458ae069e7c487cedb462a178923d8a6_lpyt.jp

4adf2a627dfcfe716cf75b94e2def283_e6is.jp

خیلی گشتم، همین هارو پیدا کردم ببین به رمانت می‌خوره

گلم میشه عکس دوم و سوم رو یه جوری با هم ادیت بزنی، اون جام خون و عمارته رو

• لایک 1
لینک به دیدگاه

گلم یه سوال این عکسی که فرستادی میتونی اون خونه های اطراف رو برداری، چون می‌خوام عمارت وسطی تنها باشه، و رنگش و از حالت قرمز بودن در بیاد، یه جوری انگار توی جنگل باشهspacer.png

لینک به دیدگاه

خوشگلم  ببخشیدا من قراره کلی اذیتت کنم، اگه میع روی اون عکس عمارت کار هایس که گفتم و انجام بدی، و با اون جام خون اذیتش کنی که ادغام بشن اگه ممکنه

@ -Fateme-

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mahdiyeh گفته است:

گلم یه سوال این عکسی که فرستادی میتونی اون خونه های اطراف رو برداری، چون می‌خوام عمارت وسطی تنها باشه، و رنگش و از حالت قرمز بودن در بیاد، یه جوری انگار توی جنگل باشهspacer.png

باشه عزیزم امتحان می‌کنم ببینم شدنیه یا نه، رنگش چه رنگی باشه مثلا؟ و اینکه ماهش هم حذف کنم یا فقط خونه هارو؟

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، -Fateme- گفته است:

باشه عزیزم امتحان می‌کنم ببینم شدنیه یا نه، رنگش چه رنگی باشه مثلا؟ و اینکه ماهش هم حذف کنم یا فقط خونه هارو؟

نه گلم ماهش خوبه، تیره کن مثل شب باشه که چه بهتر اگه امکانش بود ماه رو سفید کن یا زرد 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ در 12:14، mahdiyeh گفته است:

spacer.png

عزیزم به نظر من از بین عکس‌ها این مناسب تره با توجه به اینکه نمی‌خوای قرمز باشه. سایز و کیفیتش هم خوبه

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Aramis.R_U گفته است:

عزیزم به نظر من از بین عکس‌ها این مناسب تره با توجه به اینکه نمی‌خوای قرمز باشه. سایز و کیفیتش هم خوبه

سلام گلم، عزیزم  بالا تر هم گفتم می‌خوام جلد چطور بشه عکس یکی از این عمارت ها باشه همراه با اون جام خون ادغام بشه، حالا خودتون بهتر میدونید چطوری قشنگ میشه، رنگش هم بله تیره می‌خوام اگه  هم امکانش هست یه ماه کامل توی عکس بزارید اگه نمیشه هم مشکلی نیس

@ Aramis.R_U

ویرایش شده توسط mahdiyeh
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...