رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد داستان "بِتشی‌ورس" || سایکو کاربر انجمن نودهشتیا

PsychoV7
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• ناظر رمان

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%

عنوان: ♤بِتشی‌ورس🥀
نویسنده: سایکو
ژانر(ها): فانتزی، عاشقانه، اجتماعی¹
زمات پارت‌گذاری: نامعلوم
خلاصه:
بیاید اول کاری یه نگاه به من بندازیم، من کسیم که جهانها رو خلق که نه اما طرح‌ریزی می‌کنه! یعنی هزاران دنیا اون بیرون وجود دارن، هزاران قلمرو!
این‌جا مردم برحسب قدرت به سه دسته تقسیم میشن؛ آلفا، بتا و امگا.
آلفاها با روحیه‌ی سلطه‌گر و امگاها با بوی شیرین‌شون قرار نیست زیاد به چشم بیان؛ من با لشکر سیاهی جامعه یعنی بتاهایی که به عنوان پا دو شناخته میشن کار دارم.
اون لعنتیها با اون هوش لعنتی‌ترشون خیلی جذاب‌ترن؛ اما... اما داستان عاشقی قرار نیست با کسی توی همون دنیا گره بخوره، این‌بار دو دنیای جهان زیرین و گرگینه‌ها به هم گره خورده.
شما می‌تونین بهش یه اسطوره بگین؛ البته این خصوصیات می‌تونه از نظر تویی که یه انسانی خوب باشه چون آلفا و امگاها به خونش تشنه هستن!
اون دختر با هیکل لاغر، موهای کوتاه، تیپ نه چندان دخترانه و پسرانه‌اش و شخصیت درون‌گراش برای مادر عزیزش یه فلاکت شیرین محسوب میشه اما بحث ما مادرش نیست، موضوع یه اصیل‌زاده‌ از جهنمه!

مقدمه:

در هر جامعه‌ای تبعیض ایجاد می‌شود، اصلاً هرکس زنده است به بی‌عدالتی، شهرت دارد به‌خاطر رنج‌هایش و آوازی دارد برای فریادهایش!
انسان‌هایی که ذهنی محدود دارند موجوداتی رقت‌انگیز با دنیایی کوچک‌اند که در آن مدام علاقه به سیخونک زدن بر هم‌دیگر دارند حال اگر چنین خلقیاتی در نیمه‌گرگ‌هایی با نفسی حیوانی وجود داشته باشد چه می‌شود؟! قطعاً یک فاجعه!
اما هرکس زندگی می‌کند برای از دست دادنِ هرچیز و به‌دست آوردن یک چیز؛ و آنها از دست دادند برای عشق.
آن پسر بی‌وجود شد، آتشش خاکستر شد، ناپاک خوانده شد برای او...
آن دختر بی‌ارزش شد، تحقیر شد، قربانی شد، برای او!

_________
1. اجتماعی: این ژانر بیشتر برای حمایت از اجتماع گرگینه‌ها هست زیاد جدی نگیرید البته   نصیحتها رو جدی بگیرین و بتاها رو بی‌ارزش دست نندازین!

بتشی‌ورس: اگه امگاورس به گوش‌تون خورده باشه بیشتر این کلمه رو درک می‌کنین، اصولاً به نوشته‌ای که چنین موضوعی داشته باشه امگاورس میگیم اما این‌جا من از "بِتشی‌ورس" استفاده کردم یعنی مخلوطی از بتا و شیطان.

ویرایش شده توسط Psycho.K
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...