رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

دلنوشته درد بی درمان قلب kimiyabaharizadeh | کاربر انجمن نودهشتیا

Kimiya bahari zadeh
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

"  درد بی درمان قلب 

گوشی پزشکی رو خیلی آروم داد بهم که بذارم تو گوشم و سرشو گذاشت رو قلبش...صدای تپش های تند قلبش ، نگاه پر حرف اما آرومش ، باعث شد بغض کنم...تحمل نگاه کردن به چشماشو نداشتم .... بلاخره به حرف اومد...
"گوش کن ! خوب گوش کن!
 من یه پزشکم ! پزشکی که هر روز بیمارای قلبی رو با هزاران عمل و قرص و دارو خوب میکنم ولی منی که برای هزاران نفر نُسخِه میپیچم .... هنوز نتونستم برای این قلبِ لعنتی خودم هیچ دوا و درمونی پیدا کنم .... اخه دوا و درمون من دست توِ !...
دست تویی که همه آروم و قرار منی !...
بس نمیکنی این شکنجهِ رو ؟!... بس کن لعنتی ....دارم داغون میشم ...
دارم نابود میشم ... شکنجهِ منِ عصیانگرِ خشنو تموم کن !... خشن ترین مرد دنیا هم باشی باز یه نفر هست که بلای جونته !.....
خسته شدی از من ستمگرِ ظالم ؟!.... "
خسته شده بودم ؟ نه به هیچ وجه 
هیچ زن عاشقی از مردی که حاضره جونشو هم برات بده خسته نمیشه !
با تموم دل ضعفِه هایی که بهم داده بود تو چشماش خیره شدم ؛ این چشم ها دنیایِ من بود .... با لبخندی که رو لبم نقش بست و اشک هایی که نمیدونم کی رو صورتم نقش بسته بود با تمام عشقم لب زدم 
"عالی ترین پزشکِ دنیا هم که باشی نمیتونی ضعفی که رو من داری رو سرکوب کنی و از بین ببری ! اخه دوا و درمون تو منم !....بی هیچ قرصُ و دارویی نمیتونی درد قلبِتو تا وقتی که من هستم از بین ببری !...."

" درد بی درمان منی تو دختر  ؛ هم درد تو جونم میندازی با کار هات ، هم درمان میشی ، مثل آب روی آتیش ....

ویرایش شده توسط Kimiya bahari zadeh
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...