رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان سودای شکار | kimia کاربر انجمن نود و هشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

به نام خداوند قلم

نام: سودای شکار

نویسنده: Kimia

ژانر: تخیلی، عاشقانه

هدف: دریافت آرامش روحی هنگام نوشتن

•خلاصه•

در انتهای دنیا موجودات عجیبی درحال تکامل و رشد هستند و چه بسا در میان ما هم زندگی می‌کنند. آنها ضد ما انسان‌ها هستند. اما ممکن است در میانشان افرادی باشند که به خلق وحشت میان انسان‌ها علاقه نداشته باشند. 

به راستی حق با سیاهی است یا سفیدی؟ 

اگر در این میان عشقی بین سیاهی و سفیدی متولد شود چه خواهد؟ سر انجام چیست؟

•مقدمه•

از همان اول که متولد شدند با یکدیگر تفاهم نداشتند. یکی روحش سیاه بود و دیگری سفید رنگ! از همان ابتدا از جادویشان در مقابل یکدیگر استفاده می کردند. حتی فرزندانشان نیز مقابل هم می‌ایستند! شاید نباید از اول متولد می‌شدند.

لینک رمان سودای شکار

@ VampirE  @ Z.mim  @ Psycho.K

ویرایش شده توسط ...Kimia...

جامعه ستیز ←   ( جلد اول مجموعه″ او زنده است″) روایتی خونین از بانوانی که قربانی حسادت غریبه‌ای می‌شوند.

رزاگینه( تکمیل شده)  رمانی از زبان دخترکی که به خواست دیگران، پا بر جنگل سیاه می‌گذارد.

برای دسترسی به لینک هر کدام نمایه پیام بدید⁦^_^⁩

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کیمیای عزیزم اومدم که تاپیکتو افتتاح کنم💆🏻‍♀️💜

خب اسم  که کاملا مرتبط با رمانه و حال و هوای ژانرهارو به خوبی القا میکنه

خلاصت از دنیای رمان به خواننده اطلاعات میده که این خوبه ولی بازم خیلی جا برای جذاب‌تر شدن  داره!

شروع از کلاس درس تقریباً کلیشه شده ولی به نظرم تو تونستی از دل کلیشه، یه شروع متفاوت بیرون بکشی که به نظرم خوب بود

توصیفاتت هم اونقدر خوب بود که من الان حتی میدونم بطری آب شخصیت چه رنگی بود! ((:

در مجموع قلمت قویه فقط تقریبا  تکرار فعل  زیاد داشتی که از جذابیت نوشته میکاهه...

برای قضاوت داستان هم که فعلا خیلی زوده الان فقط یه سری کلیات رو ذکر کردم پس یه نقد دیگه پیش من وقتی پارتات بیشتر شد داری🌟🤍

قلمت مانا عزیزم👸🏻🥂

☆ رمان مُتَّحِدین

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، Z.mim گفته است:

سلام کیمیای عزیزم اومدم که تاپیکتو افتتاح کنم💆🏻‍♀️💜

خب اسم  که کاملا مرتبط با رمانه و حال و هوای ژانرهارو به خوبی القا میکنه

خلاصت از دنیای رمان به خواننده اطلاعات میده که این خوبه ولی بازم خیلی جا برای جذاب‌تر شدن  داره!

شروع از کلاس درس تقریباً کلیشه شده ولی به نظرم تو تونستی از دل کلیشه، یه شروع متفاوت بیرون بکشی که به نظرم خوب بود

توصیفاتت هم اونقدر خوب بود که من الان حتی میدونم بطری آب شخصیت چه رنگی بود! ((:

در مجموع قلمت قویه فقط تقریبا  تکرار فعل  زیاد داشتی که از جذابیت نوشته میکاهه...

برای قضاوت داستان هم که فعلا خیلی زوده الان فقط یه سری کلیات رو ذکر کردم پس یه نقد دیگه پیش من وقتی پارتات بیشتر شد داری🌟🤍

قلمت مانا عزیزم👸🏻🥂

سلام عزیزدلم خوش اومدی ♥️

ممنون بابت نظرت و نقد زیبات ایرادات رو درست می‌کنم حتما مرسی وقت گذاشتی 🥲♥️🤝

جامعه ستیز ←   ( جلد اول مجموعه″ او زنده است″) روایتی خونین از بانوانی که قربانی حسادت غریبه‌ای می‌شوند.

رزاگینه( تکمیل شده)  رمانی از زبان دخترکی که به خواست دیگران، پا بر جنگل سیاه می‌گذارد.

لینک به دیدگاه

• mahdi

یوحا ومپایر اومده حمله کنه
خب خب مامی خودم
اسمو بخوایم بگیم ک یه اسم متفاوت و دور از کلیشه به ژانر مربوطه و جذابیت رمان رو چند برابر میکنه

از خلاصه دیگه نگما اطلاعات رو یجوری قشنگ و به درستی شرح دادی ک جذاب و جذاب تر میشه

مقدمه هم بسی زیبا و دوست داشتنی

شروعت هم خیلی عالی بود توصیفاتت یکی از یکی بهتر و جذاب تر 

منتظر بقیه رمان هستم موفق باشییییی

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، VampirE گفته است:

یوحا ومپایر اومده حمله کنه
خب خب مامی خودم
اسمو بخوایم بگیم ک یه اسم متفاوت و دور از کلیشه به ژانر مربوطه و جذابیت رمان رو چند برابر میکنه

از خلاصه دیگه نگما اطلاعات رو یجوری قشنگ و به درستی شرح دادی ک جذاب و جذاب تر میشه

مقدمه هم بسی زیبا و دوست داشتنی

شروعت هم خیلی عالی بود توصیفاتت یکی از یکی بهتر و جذاب تر 

منتظر بقیه رمان هستم موفق باشییییی

خوش اومددد 

مرسی بابت نظرت عزیزم 🥲♥️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...