رفتن به مطلب

نقد و برسی رمان زنبور سیاه | 𝐒𝐧𝐨𝐰𝐫𝐢𝐭𝐚 کاربر انجمن نودهشتیا

Snowrita
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

عنوان رمان:  زنبور سیاه

نویسنده:   𝐒𝐧𝐨𝐰𝐫𝐢𝐭𝐚|تیاناطهماسبی.

ژانر: ترسناک، تخیلی

زمان پارت‌گذاری: نامعلوم

خلاصه: تَخَتی از انسانیت؛ جرمی‌ که سال‌هاست به دوش می‌کشد و  به میل خودش بوده. کارش دامن‌گیر چندصد نفر بی‌گناه دیگر شده. گویی برایش اهمیت ندارد چه کسی را می‌کشد و چه کسی را زنده می‌گذارد! کارهایش ‌ چیزی در فراسوی تفکر آدم‌های معمولیست ‌ اما هیچ‌گاه به تمایزش اهمیت نداده و نمی‌دهد؛ بلند می‌خندد و با پیرهن بلند مشکیش می‌رقصد!  

مقدمه: بهشت و جهنم آن‌سوی اینجاست و جهان من در فراسوی تفکر آدمیان است. چیزی میان بدترین و بدترین‌ها، بلند می‌خندم و می‌رقصم. من خودم شیطانی جدا هستم، در دنیایی جداگانه، درد می‌کشم اما خوشحالم. من زندگیم را به تباهی می‌کشانم و برایم اهمیت ندارد، من با درد کشیدنم قدرت می‌گیرم. من بارها مرده‌ام، یادتان باشد مرا نمی‌توانید از مردن بترسانید!

برای خواندن، کلیک کنید🤍🦋

ویرایش شده توسط Snowrita
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

سلام سلام 😍 عاقا من اومدم

از اسم رمانت شروع میکنم ک دوسش دارم زنبور سیاه اسم‌ جدیدیه ندیدم قبلا. قلمتو دوست دارم با اینکه اول گیج شدم ولی بعد فهمیدم رمانت دورگه ست😁 به اندازه کافی خوب هست که هر پارت رو که میخونی با خودت بگی خب حالا بعدش چی میشه؟ ن اینکه بگی خب ک چی😑 و این بنظر من خیلی مهمه و هر رمانی رو میخونم اول از همه این موردو چک میکنم ک رعایتش کرده بودی😍😍 موفق باشی عزیزم منتظر پارت های بعدی هستممممم

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، Sarai.Rş گفته است:

سلام سلام 😍 عاقا من اومدم

از اسم رمانت شروع میکنم ک دوسش دارم زنبور سیاه اسم‌ جدیدیه ندیدم قبلا. قلمتو دوست دارم با اینکه اول گیج شدم ولی بعد فهمیدم رمانت دورگه ست😁 به اندازه کافی خوب هست که هر پارت رو که میخونی با خودت بگی خب حالا بعدش چی میشه؟ ن اینکه بگی خب ک چی😑 و این بنظر من خیلی مهمه و هر رمانی رو میخونم اول از همه این موردو چک میکنم ک رعایتش کرده بودی😍😍 موفق باشی عزیزم منتظر پارت های بعدی هستممممم

واییی مرسییی عزیزممم😍😍😍 کلا تنها هدفم این بود که بتونم خواننده رو مشتاق کنم پارت‌های بعدی رو بخونه و فکر میکردم اصلا توش موفق نیستم.

خیلی خوشحالم کنجکاو شدی😘

مرسی که وقت گذاشتی خوندی عزیزم💋💋

لینک به دیدگاه

هم اکنون، الهام نامدار گفته است:

بین رمان های ک خوندم رمان متفاوت و خوبیه  و بنظرم قلمت خیلی قویه 

فداتشم عزیزم😍💋

مرسی مرسی😘❤❤

لینک به دیدگاه

برید کنار من اومدم😎

اسم تککککک

ژانر را میپسندیم، اما خب بنظر من اسم با ژانرها هم خونی نداره، مثلا من زمانی اسم رمانت دیدم، بنظرم عاشقانه و هیجانی اومد. از اینا میخوان بیان دعوا کنند. 

خلاصه و مقدمه زیباست، اما نظرم میگم، ببین  من زمانی دور اون خلاصه خوندم چیز زیادی نفهمیدم و زمانی مقدمه خوندم گفتم خب مقدمه اطلاعات بیشتری میده ولی زمانی باز برگشتم و نشستم با دقت بیشتر خلاصه خوندم یک چیز‌های کلی از رمان فهمیدم، منظورم اینه خلاصه ابهام زیادی داره. کمتر شه بهتره. 

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، -Atria- گفته است:

برید کنار من اومدم😎

اسم تککککک

ژانر را میپسندیم، اما خب بنظر من اسم با ژانرها هم خونی نداره، مثلا من زمانی اسم رمانت دیدم، بنظرم عاشقانه و هیجانی اومد. از اینا میخوان بیان دعوا کنند. 

خلاصه و مقدمه زیباست، اما نظرم میگم، ببین  من زمانی دور اون خلاصه خوندم چیز زیادی نفهمیدم و زمانی مقدمه خوندم گفتم خب مقدمه اطلاعات بیشتری میده ولی زمانی باز برگشتم و نشستم با دقت بیشتر خلاصه خوندم یک چیز‌های کلی از رمان فهمیدم، منظورم اینه خلاصه ابهام زیادی داره. کمتر شه بهتره. 

به به 

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، -Atria- گفته است:

برید کنار من اومدم😎

اسم تککککک

خب خب

ببین اسم رمان مناسب ترین اسمی هست که بهش میاد، ولی الان مشخص نیست و باید چند پارت ازش بگزره تا مشخص بشه چی ب چیه

خلاصش رو هم درست میکنم عشقوم

راستیتیتتییی این همه خوندی لایکم کردی؟🗡😀

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Snowrita گفته است:

خب خب

ببین اسم رمان مناسب ترین اسمی هست که بهش میاد، ولی الان مشخص نیست و باید چند پارت ازش بگزره تا مشخص بشه چی ب چیه

خلاصش رو هم درست میکنم عشقوم

راستیتیتتییی این همه خوندی لایکم کردی؟🗡😀

چقدر خری‌ بهت میگم نقدم هنوز مونده

لینک به دیدگاه

هم اکنون، -Atria- گفته است:

چقدر خری‌ بهت میگم نقدم هنوز مونده

😐🤣😂😂😂😂😂مرسی

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، Snowrita گفته است:

😐🤣😂😂😂😂😂مرسی

خواهش می‌کنم. 

خب شروع زیبایی داشت😎

مثل من🦖

ببین خوب مینویسی، اما احساست شخص رو به خوب نمایان نیست. 

بعضی‌جاها هم میای صحنه پشت هم توصیف می‌کنی که بنظرم پراکنده‌اش کن. 

و در آخر رمانت دنبال کردم و منتظر پارتم😎🦖

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، -Atria- گفته است:

خواهش می‌کنم. 

خب شروع زیبایی داشت😎

مثل من🦖

ببین خوب مینویسی، اما احساست شخص رو به خوب نمایان نیست. 

بعضی‌جاها هم میای صحنه پشت هم توصیف می‌کنی که بنظرم پراکنده‌اش کن. 

و در آخر رمانت دنبال کردم و منتظر پارتم😎🦖

چمش چمش 😌💋

بوس بت گلم، مرسی وقت گزاشتی خوندی🙂😂

لینک به دیدگاه

خب...😌

بازم که من عاشق اسم رمانت شدم! همین به تنهایی نشون دهنده هیجان انگیز بودن و خفن بودن رمانت هستش. شخصیت رمانت رو خیلی دوست دارم، اینکه هیچی براش مهم نیست و... جزئیات و مفهوم کامل موضوع، نشون دهنده اینه که قلمت خیلی قویه! 

منتظر بقیه پارت ها هستم🥺🦋

ویرایش شده توسط A s R ᴀ
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، A s R ᴀ گفته است:

خب...😌

بازم که من عاشق اسم رمانت شدم! همین به تنهایی نشون دهنده هیجان انگیز بودن و خفن بودن رمانت هستش. شخصیت رمانت رو خیلی دوست دارم، اینکه هیچی براش مهم نیست و... جزئیات و مفهوم کامل موضوع، نشون دهنده اینه که قلمت خیلی قویه! 

منتظر بقیه پارت ها هستم🥺🦋

به به، من اگه انرژی دادن تو رو نداشتم  چیکار میکردم؟

خیلی خیلی ممنونم❤💋😌

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...