رفتن به مطلب

آخرین روز اول هفته‌ی سال!

Heart
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

آخرین شنبه‌ی ساله!

آخرین روزی که توش میگیم شنبه‌ی ۱۴۰۰!

توی همچنین شنبه‌هایی،همچین روزهایی!....اتفاقات زیادی  افتاد! که ممکنه الان در یادمون نباشه! و یا شاید به قدری مهم باشه که فراموش نشن:)

افراد زیادی عضو این انجمن و گردهمایی شدند و افراد زیادی اکانت‌شون رو برای همیشه ترک کردن!

دوستان زیادی پیدا کردیم! ناراحت شدیم، خوشحال شدیم..... 

خندیدیم، رقابت کردیم!

اما در این بین، دلیلی مبنی بر پایه‌ی رفاقت و دوستی، همه‌ی اعضا رو در کنار هم نگاه‌داشت!

آخرین سخن خودتون رو.....آخرین رویا و خواسته‌ای که در این سال دارید رو در این تایپیک نقد کنید! فراموش نکنید آخرین روزیه‌ که کامل سپری میشه! و از فردا...... مقداری از روزمون متعلق به سال جدیده:))

اگر دلنوشته دارید، اگر حرفی دارید میخوایید‌ ناشناس یا رودرور بیان کنید، این تایپیک در خدمت شماست:)

شعار و یا حتی آرزو و جمله‌ی انگیزشی‌ هم دارید که به نظرتون زیستن رو زیباتر میکنه، سراپا‌ توجه هستیم، تا بیان کنید^_^

لطفا آخر هر دیدگاهی که میگذارید، دوستان و یا اعضای نودهشتادیا رو تگ کنید:)

@ Torkan dori

@ ماهی

@ khakestar

من کسانی رو که خیلی باهاشون امسال در رابطه بودم تگ کردم...

شماهم تگ کنید:)

• لایک 10
  • تشکر 1
  • غمگین 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 164
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

4 دقیقه قبل، Heart گفته است:

آخرین شنبه‌ی ساله!

آخرین روزی که توش میگیم شنبه‌ی ۱۴۰۰!

توی همچنین شنبه‌هایی،همچین روزهایی!....اتفاقات زیادی  افتاد! که ممکنه الان در یادمون نباشه! و یا شاید به قدری مهم باشه که فراموش نشن:)

افراد زیادی عضو این انجمن و گردهمایی شدند و افراد زیادی اکانت‌شون رو برای همیشه ترک کردن!

دوستان زیادی پیدا کردیم! ناراحت شدیم، خوشحال شدیم..... 

خندیدیم، رقابت کردیم!

اما در این بین، دلیلی مبنی بر پایه‌ی رفاقت و دوستی، همه‌ی اعضا رو در کنار هم نگاه‌داشت!

آخرین سخن خودتون رو.....آخرین رویا و خواسته‌ای که در این سال دارید رو در این تایپیک نقد کنید! فراموش نکنید آخرین روزیه‌ که کامل سپری میشه! و از فردا...... مقداری از روزمون متعلق به سال جدیده:))

اگر دلنوشته دارید، اگر حرفی دارید میخوایید‌ ناشناس یا رودرور بیان کنید، این تایپیک در خدمت شماست:)

شعار و یا حتی آرزو و جمله‌ی انگیزشی‌ هم دارید که به نظرتون زیستن رو زیباتر میکنه، سراپا‌ توجه هستیم، تا بیان کنید^_^

لطفا آخر هر دیدگاهی که میگذارید، دوستان و یا اعضای نودهشتادیا رو تگ کنید:)

@ Torkan dori

@ ماهی

@ khakestar

من کسانی رو که خیلی باهاشون امسال در رابطه بودم تگ کردم...

شماهم تگ کنید:)

🥺😍❤️

امیدوارم ۱۴۰۱با همه‌مون مهربون باشه:)!

از این‌که باهاتون آشنا شدم خیلی خوشحالم!❤️

@ Ayda rashid☆ویژه☆  @ mahsa.farzin  @ Negin jamali☆ویژه☆

@ Heart  @ khakestar  @ Psycho.V  @ VampirE  @ Farinaz  @ mahdiyeh  @ Morganit

پری و نجمه هم که تگ نشدن😒🤣

ویرایش شده توسط ماهی
لینک به دیدگاه

• لایک 11
  • تشکر 8
  • هاها 2
  • غمگین 14

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

♧انتقامی از جنس خون, مَجاز♧

-تو هیچ وقت نمی‌تونی جلوی سرنوشتی که از پیش تعیین شده بایستی؛ حقش رو داری، ولی‌توانش رو نه!

بعضی اوقات فقط باید بشینی و نگاه کنی که چه راحت داری همه چیزت رو از دست میدی. بعضی اوقات فقط باید بی‌ تفاوت بمونی و بدون هیچ واکنشی، تنها نطاره‌گر نمایش بدبختی‌هات باشی.

تو بعضی مخمصه‌ها، تلاش فقط نتیجه معکوس میده؛ عین دست و پا زدن تو یه باتلاق، که هیچی جز سرعت غرق شدت عایدت نمی‌کنه...!

ساردینیا، معمایی با یک کارآگاه متفاوت

حافظه سیاه، در جستوجوی حافظه ای با رنگ و بوی سیاهی

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
2 دقیقه قبل، Torkan dori گفته است:

مرسی قشنگ من🍓💚

سال نو همگی پیشاپیش مبارک ایشالا تو سال جدید هر روز براتون به قشنگیِ بهار باشه و لب و دلتون خندون و شاد باشه😍🔥

زِندِگئ کَردَنُ یآدَم میرِه، حَتیّ یآدَم مّیرِه کِه یآدَم میره!

لینک به دیدگاه

-نه! اشتباه نکن! من از اون و بلایی که سرم آورد نگذشتم! من، فقط، به شیوه خودم، تاوان بعضی حماقت‌ها رو نشونش دادم!

من گفتم، تو انجام دادی! همه فکر می‌کردن اون زنده می‌مونه و من می‌میرم! ولی تهش چی شد؟

من به زندگیم ادامه دادم، اون دار فانی را وداع گفت! من زنده بودم، اون سرش از تنش جدا شد!

پایان خاصی برای زندگیش تدارک دیدم! یه داماد، کنار عروسش،  تو شب عروسیش، با سری که دیگه رو تنش نیس...!

به زودی....

لینک به دیدگاه

خب حرفی نیست ولی سال خوبی رو براتون آرزو می‌کنم و امیدوارم شاد و سلامت باشید:) ♡⁩

@ khakestar  

@ Torkan dori

@ Holocaust_.

@ Ayda rashid☆ویژه☆

و تو @ VampirE  رفیق سختی‌ها و شادی‌هام امیدوارم که زودتر  حالت خوش بشه و من همون دختری رو ببینم که همیشه دیدم. سال جدیدت  به دور از غم رفیق ♡⁩

جامعه ستیز ←   ( جلد اول مجموعه″ او زنده است″) روایتی خونین از بانوانی که قربانی حسادت غریبه‌ای می‌شوند.

رزاگینه( تکمیل شده)  رمانی از زبان دخترکی که به خواست دیگران، پا بر جنگل سیاه می‌گذارد.

برای دسترسی به لینک هر کدام نمایه پیام بدید⁦^_^⁩

لینک به دیدگاه

• لایک 13
  • تشکر 8
  • هاها 1
  • غمگین 16

جایی از میان نت های دیوانگی گیتار!

Instagram:_saharrt

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، ...Kimia... گفته است:

خب حرفی نیست ولی سال خوبی رو براتون آرزو می‌کنم و امیدوارم شاد و سلامت باشید:) ♡⁩

@ khakestar  

@ Torkan dori

@ Holocaust_.

@ Ayda rashid☆ویژه☆

و تو @ VampirE  رفیق سختی‌ها و شادی‌هام امیدوارم که زودتر  حالت خوش بشه و من همون دختری رو ببینم که همیشه دیدم. سال جدیدت  به دور از غم رفیق ♡⁩

فدات قشنگم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام پیشاپیش عیدتون مبارک.

من 16 بهمن عضو سایت شدم که باعث شد دوست‌های جدیدی پیدا کنم.

دوستایی که پیدا کردم بیشمارن ولی خب یکسری مهمن و یادمه رو تگ می‌کنم.

@ مدیر گرافیست  @ ماهی  @ زهرارمضانی🌻  

@ Ayda rashid☆ویژه☆  @ khakestar  @ Farinaz  @ Sanaz87  @ VampirE  

میتونم بگم مرسی که هستید و سال جدید خوبی رو براتون آرزو می‌کنم.

• لایک 3
  • تشکر 3
  • هاها 2
  • غمگین 1

Ensiyeh.gh

16_gk2.jpg

👇 دسترسی به فعالیت‌های من با یک کلیک: 👇

.فعالیت‌های اصلی "ستاره-Ensiyeh.gh" کاربر انجمن 98ia.

👆خوشحال میشم فعالیت‌هام رو ببینی، دنبال کنی و واکنش بدی؛ یک کلیک آروم بزن روش به همین سادگی...:classic_rolleyes: منتظرتونم👆

لینک به دیدگاه

ععععععععععععععععععععععععععععععععع خوفیدددد عه چی میگم 

راستشششششش....

@ ووواایی خداااا اسمااااا نام کاربریییتتت چیههههههه   توییییییی ملظوممممککممممم

@ پرتوِماه  تو ای مهیتاب زشت

@ khakestar اسکار زیبای گاو

@ آلفای نقره ای  باربی کدویی

@ seta.rh وااییی شهرکم

@ M.gh اقا میمونم

@ زری گل🌻 عه زری گلی من

@ آتریا🌻 محبوبکم

@ Ayda rashid☆ویژه☆ آویشنم

@ Roshana کلوچه‌ی خومشزه

@ ساندیس  ساندیس گمگشته

@ Torkan dori خواعععععععععرممممممم

@ Aryana🌻 اری گلیکم

@ Gh.a29 حقیقتا تورو میخواستم اون اولا  تگ کنم اسم کابریتو یادم رفتم شوووووووکولااااات تلخخخخخخک

@ ماهی  ماهی که هی کوسه میشی هی باز ماهی میشیی میترسم اخرش اسب ابی بشی😂وای قافیه رو😂😂

@ _NAJIW80_ پالسم اقا میخونمش  قرن جدید میخونمش چرا میزنی اقا میگم میخونمش عهههههه

@ جانان بانو  دیجی جانان😂

@ Flare الخام نه الپختکم که گمی گجاییییییی تازه فیدات کردم

@ Holocaust_. کفگگگگگگیرمممممممم

@ زهرارمضانی🌻  عههه تو یکی  باهاااات حرفی ندارممم فقد مراقب خوشگل خاله باشششش😌😌

@ masoo عه دکی من

@ Masoome عهههههههههه گوگولی

@ Masi.fardi ماااااصیییییی 

@ منیع حقیقتا فقد اومدم تبریک بگم نکشی منو باز😂

عه سال نو همتون آلبالویی مبارک🍒، توی سال جدید شبای همتون البالوویی با طعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععم

🍒🍇🍓🍑🍈🍌🍌🍋🍊🍏🍎🍯🍭🍬🍦🍨🍧🎂🍰🍊🍫🍪🍰🍮🍞🍳🍡🍲🍱🍣🍙🍙🍚🍜🍤🍛🍖🍟🍔🍺🍸🍸🍷🍴🍕🍼🍶🍵🎣لوبیا چشم بلبلی 

کسی جاموند دیگه دشمنم شرمنده😌

• لایک 4
  • هاها 15
  • غمگین 2

گمان می‌کردم او کشته خواهد شد...

او زیبا بود در عصر زشتی‌ها

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

انسان بود در عصر آدم‌کشان

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

میان انبوهی از جادوگران مصنوعی...

•| رمان یغــــماگر نفــاث |•

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ>🌹<ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

وااایی اسماا

@ .Aseman. لعنتتتتتتییی نقطه جیه میزاری دوساعت درم دنبال اسمت میگردممممم😂تو همون اول اولیه هستیااااااااا😂😂😂

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ>🌹<ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، khakestar گفته است:

عههههههه اسکارممممممم همشنین گوگولکم🍒برای تو

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

لینک به دیدگاه

وااااییییی

@ p8366y با تو که هنوز قهرمممممماااااااااا ولی خب چه کنم گاوی دیگه سال نو تو موارکککککککککککک😌 سال به سالم که نیای حال بگیریااااا عه

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

لینک به دیدگاه

زلال بود در عصرپلشتی‌ها

لعلی نایاب بود 

میان تلی از خزف

جادوگری بود اصیل

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

عید همگی پیشاپیش مبارک.🌹🌹🌹🤩

من که از همه برنامه هام طبق معمول عقب موندم.🤣 امیدوارم امسال بتونم حداقل یه کم واقع بینانه برنامه بریزم. 😎

@ Atefeh L @ Akva  @ sara.s312  @ fatemeh

روایتی از بیداری اهریمن درون                                                               رمان از پیش باخته   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

12.png

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، هرمیون گفته است:

ععععععععععععععععععععععععععععععععع خوفیدددد عه چی میگم 

راستشششششش....

@ ووواایی خداااا اسمااااا نام کاربریییتتت چیههههههه   توییییییی ملظوممممککممممم

@ پرتوِماه  تو ای مهیتاب زشت

@ khakestar اسکار زیبای گاو

@ آلفای نقره ای  باربی کدویی

@ seta.rh وااییی شهرکم

@ M.gh اقا میمونم

@ زری گل🌻 عه زری گلی من

@ آتریا🌻 محبوبکم

@ Ayda rashid☆ویژه☆ آویشنم

@ Roshana کلوچه‌ی خومشزه

@ ساندیس  ساندیس گمگشته

@ Torkan dori خواعععععععععرممممممم

@ Aryana🌻 اری گلیکم

@ Gh.a29 حقیقتا تورو میخواستم اون اولا  تگ کنم اسم کابریتو یادم رفتم شوووووووکولااااات تلخخخخخخک

@ ماهی  ماهی که هی کوسه میشی هی باز ماهی میشیی میترسم اخرش اسب ابی بشی😂وای قافیه رو😂😂

@ _NAJIW80_ پالسم اقا میخونمش  قرن جدید میخونمش چرا میزنی اقا میگم میخونمش عهههههه

@ جانان بانو  دیجی جانان😂

@ Flare الخام نه الپختکم که گمی گجاییییییی تازه فیدات کردم

@ Holocaust_. کفگگگگگگیرمممممممم

@ زهرارمضانی🌻  عههه تو یکی  باهاااات حرفی ندارممم فقد مراقب خوشگل خاله باشششش😌😌

@ masoo عه دکی من

@ Masoome عهههههههههه گوگولی

@ Masi.fardi ماااااصیییییی 

@ منیع حقیقتا فقد اومدم تبریک بگم نکشی منو باز😂

عه سال نو همتون آلبالویی مبارک🍒، توی سال جدید شبای همتون البالوویی با طعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععم

🍒🍇🍓🍑🍈🍌🍌🍋🍊🍏🍎🍯🍭🍬🍦🍨🍧🎂🍰🍊🍫🍪🍰🍮🍞🍳🍡🍲🍱🍣🍙🍙🍚🍜🍤🍛🍖🍟🍔🍺🍸🍸🍷🍴🍕🍼🍶🍵🎣لوبیا چشم بلبلی 

کسی جاموند دیگه دشمنم شرمنده😌

وای شهرکم و کوفت یه چیز درست درمون میگفتی حداقل😐😅😅

عید توهم مبارک

لینک به دیدگاه

خب سلام...

جییییییییغ عید شوکولاتی همگی مبارک^-

تو بهترین لحظات موفقیتم هیچ وقت انجمن نودهشتیا رو فراموش نمی کنم چون نودهشتیا اولین پله ای بود که من رو به آرزوم نزدیک کرد*-*

امیدوارم سال آینده براتون شوکولاتی باشه اون هم شیرینش، مثل خودم😌💃

تا یادم نرفته، ذوق کردم بابت تگ شدنم، بوس به همتون^-

.....تا خدا بنده نواز است، به خلقش چه نیاز؟! 

می کشم ناز یکی، تا به همه ناز کنم....‌

لینک به دیدگاه

• mahdi
۱ ساعت قبل، Torkan dori گفته است:

عید تو هم مبارک عزیز دلم ایشالا سال خوبی داشته باشی❤

۱ ساعت قبل، ماهی گفته است:

🥺😍❤️

امیدوارم ۱۴۰۱با همه‌مون مهربون باشه:)!

از این‌که باهاتون آشنا شدم خیلی خوشحالم!❤️

@ Ayda rashid☆ویژه☆  @ mahsa.farzin  @ Negin jamali☆ویژه☆

@ Heart  @ khakestar  @ Psycho.V  @ VampirE  @ Farinaz  @ mahdiyeh  @ Morganit

پری و نجمه هم که تگ نشدن😒🤣

منم خیلی خوشحالم از انایی باهات بهترینم. عیدت مبارک با ارزوی بهترین ها

42 دقیقه قبل، Ayda rashid گفته است:

عیدت مبارک عشق خودمممم

39 دقیقه قبل، ...Kimia... گفته است:

@ khakestar  

@ Torkan dori

@ Holocaust_.

@ Ayda rashid☆ویژه☆

بمیرمممم. مرسی عزیز دلم عیدت مبارک خوشحالم از وجودت

12 دقیقه قبل، ستاره-Ensiyeh.gh گفته است:

سلام پیشاپیش عیدتون مبارک.

من 16 بهمن عضو سایت شدم که باعث شد دوست‌های جدیدی پیدا کنم.

دوستایی که پیدا کردم بیشمارن ولی خب یکسری مهمن و یادمه رو تگ می‌کنم.

@ مدیر گرافیست  @ ماهی  @ زهرارمضانی🌻  

@ Ayda rashid☆ویژه☆  @ khakestar  @ Farinaz  @ Sanaz87  @ VampirE  

میتونم بگم مرسی که هستید و سال جدید خوبی رو براتون آرزو می‌کنم.

عیدت مبارک عزیز دلم

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، khakestar گفته است:

مرسی عشقم توهم همین

لینک به دیدگاه

• کاربر فعال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب خونواده‌ی من نسبت به بقیه خیلیییی کوشولوعه  پس عیدتون پیشاپیش مبارک خونواده‌ی کم جمعیت من🙂

@ Torkan dori  @ Sanaz87  انیشتین📘 و کوکی🍪 من که با هم خواهران دالتونیم💜💙

@ VampirE  @ ماهی  مادرشوهرای گوگولیم که تازگیا رنگشون عوض شده🤶💙🧡

@ khakestar  خاکی قشنگم🧡

@ arisky  منتقد پایه‌ای که خیلیییی دوستش دارم*-*💜

@ mahdiyeh  و مهدویتی که تازه می‌خوام براش مزاحمت ایجاد کنم🤙🏻😂😎💙

ویرایش شده توسط Psycho.V

داستانِ...

وَقتی مادَرَم یِک عَجیب‌الخلقه زایید.

در حال  تایپ:

سجده‌ی شیطان

ناپاکزاده های رم

کت قدیس

مجموعه‌ی سایکواکتیو((آبی بلوبری1 ||  سبز نعنایی2))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...