رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

رمان حامی من | sahel-g کاربر انجمن نودهشتیا

sahel-g
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

رمان: حامی من

نویسنده: sahel-g

ژانر: طنز ، عاشقانه ، کمی پلیسی

خلاصه: یه رمان تو زمان حال یه دختر گه خانواده خوبی داشته اما مادرش فوت شده و اخلاق تک برادرش ناگهانی صدوهشتاد درجه تغیر کرده که خیلی دوست داره دلیلش رو بدونه  در حین رمان کم کم احساساتی به یه نفر پیدا میکنه که سر انجامش نامعلوم هست

توضیحات: دست خط اولمه  و دوست دارم اشکالاش و به بگید و خوشحال میشم کمی از رمان بخونید و اگه نظرتون و جلب کرد حتما ادامه بدید من بی وقفه ادامه میدم‌‌...

ناظر: @Niyayesh_khatib

ویراستار: @_Zeynab

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
  • لایک 1
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر ارشد

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم خوبه نودهشتیا"

• لایک 1

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...