رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

دلنوشته: (بچگانه های من)نویسنده:(زینب کوچولوی تو)

دلی قیز
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

عنوان:بچگانه های من

ژانر:عاشقانه 

نویسنده:زینب کوچولوی تو

ویرایش شده توسط دلی قیز
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من خیلی اخلاقای گند دارم خیللی خودمم میدونم  اما همش از سر بچگیه من که دوس ندارم تو رو از خودم دور کنم  من دوس دارم همیشه عاشقم باشی بهم پیله کنی تا پروانه شم دوس دارم روم غیرتی بشی  آخه من که برات جیک جیک میکنم من که این همه دوستت دارم من که   به خاطرت دو تا رشته میخونم من که به خاطرت شغل عوض میکنم بذارم برم؟؟!!

خدایی خودت قضاوت کن  از وقتی که بهم نگاه کردی ببین من چقدر پیشرفت کردم تو رو خدا اون نگاهاتو ازم نگیر نگاهای تو باعث پیشرفتم میشه😉👌💑

👶💔👮

لینک به دیدگاه

به خاطر این که کسی رو اشتباه دوست داری وارد رابطه های اشتباه دیگه نشو فقط اونقدر اوج بگیر که حسرت داشتنتو بکشه تو هم اگه لیاقت منو نداری تمرکزمو ازم نگیر آره با خود توام😎تازه دارم قوی بودنو یاد می گیرم

لینک به دیدگاه

یکی بود یکی نبود یه زینب بود کلا فوبیای خاصی از پسرا داشت  خیلی فیلم می دید آخرشم  هر چی ام میدید سرش میومد میگن به هر چی فکر کنی اون سرت میاد 

قصه ی ما به سر رسید کلاغه به منظورش نرسید

لینک به دیدگاه

فقط تو برام موندی💔علیرضاجهانبخش💔

ویرایش شده توسط دلی قیز
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...