رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام
  • 0

منتشر کردن رمانم در سایت

مائده جابری
 اشتراک گذاری

سوال

من یه رمان نوشتم.که کاملا هم آماده و تمیزه و ویرایش و پی دی افش کامل شده.‌‌...یه رمان طنزه و قبلا یه چنل دوکا توی تلگرام داشتم ولی یه علت مشکلات شخصی کم کم  پارت گذاریم کم شد و ممبرا افت کرد ...اما بالاخره تمومش کردم و هنوزم چنلم هفتصد ممبر رو داره و کانالم بالای هفت کا بازدید...حقیقتش دلم نمی‌خواد اون همه زحمتی که پای رمانم کشیدم هدر بره و توی یه چنل کوچیک بمونه و ازش کپی کنن...این سایت سایت مورد علاقمه و ازتون میخوام به رمانم ی فرصت بدین و توی سایتتون قرارش بدین .مطمئن باشین پشیمون نمیشین...من هنوزم امیدوارم کلی آدم بخوننش و باهاش بخندن...و یه رمان سالمه و به جز صحنه های بوسه اونم انگشت شمار هیچ صحنه ای نداره...امیدوارم جواب بگیرم....ممنونم ازتون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
27 دقیقه قبل، مائده جابری گفته است:

من یه رمان نوشتم.که کاملا هم آماده و تمیزه و ویرایش و پی دی افش کامل شده.‌‌...یه رمان طنزه و قبلا یه چنل دوکا توی تلگرام داشتم ولی یه علت مشکلات شخصی کم کم  پارت گذاریم کم شد و ممبرا افت کرد ...اما بالاخره تمومش کردم و هنوزم چنلم هفتصد ممبر رو داره و کانالم بالای هفت کا بازدید...حقیقتش دلم نمی‌خواد اون همه زحمتی که پای رمانم کشیدم هدر بره و توی یه چنل کوچیک بمونه و ازش کپی کنن...این سایت سایت مورد علاقمه و ازتون میخوام به رمانم ی فرصت بدین و توی سایتتون قرارش بدین .مطمئن باشین پشیمون نمیشین...من هنوزم امیدوارم کلی آدم بخوننش و باهاش بخندن...و یه رمان سالمه و به جز صحنه های بوسه اونم انگشت شمار هیچ صحنه ای نداره...امیدوارم جواب بگیرم....ممنونم ازتون 

@مدیر راهنما

لینک به دیدگاه

• 0
10 ساعت قبل، مائده جابری گفته است:

@N.a25 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...