رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام
  • 0

محتوای رمان

N.psh
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم تازه ثبت نام کردم..

توی قوانین نوشته بودین که رمان نباید محتوای ضد اسلامی و اروپایی داشته باشه مثل سرو مشروبات الکلی و پارتی و...

من رمانم توش مثلا شخصیت های خارجی اسم های خارجی و فرهنگ خارجی داره..رمان کلا محتوای ایرانی نداره..

خواستم بدونم بازم با اینکه محتوای رمان ایرانی نیست مشکل ایجاد میکنه؟  اینکه تو رمان مشروبات الکلی سرو شه یا پارتی باشه بازم ضد قوانینه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
3 ساعت قبل، N.psh گفته است:

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم تازه ثبت نام کردم..

توی قوانین نوشته بودین که رمان نباید محتوای ضد اسلامی و اروپایی داشته باشه مثل سرو مشروبات الکلی و پارتی و...

من رمانم توش مثلا شخصیت های خارجی اسم های خارجی و فرهنگ خارجی داره..رمان کلا محتوای ایرانی نداره..

خواستم بدونم بازم با اینکه محتوای رمان ایرانی نیست مشکل ایجاد میکنه؟  اینکه تو رمان مشروبات الکلی سرو شه یا پارتی باشه بازم ضد قوانینه؟

بله عزیزم فرقی نداره

لینک به دیدگاه

• 0

مدیر جان من قبلا که رمان های اعضای نودهشتادیا رو می‌خوندم، آزادانه‌تر نوشته میشدن، و خب میخوام بدونم قوانین تغییر کرده؟ 

آخه در  یک‌سری از آثار، ننوشتن این جور موارد  رعایت نشده بود و نقل شده بودن.

لینک به دیدگاه

• 0
44 دقیقه قبل، Heart گفته است:

مدیر جان من قبلا که رمان های اعضای نودهشتادیا رو می‌خوندم، آزادانه‌تر نوشته میشدن، و خب میخوام بدونم قوانین تغییر کرده؟ 

آخه در  یک‌سری از آثار، ننوشتن این جور موارد  رعایت نشده بود و نقل شده بودن.

بله عزیزمم قوانین تغییر کرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...