رفتن به مطلب

درخواست ویرستاری رمان سرقت ابدی عشق کاربر نودهشتیا

Tiam_sarabi
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام من رمانم تغریبا تموم شده چطور فایل ورد رو براتون بفرستم؟ 

• لایک 7
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 ساعت قبل، Tiam_roman گفته است:

سلام من رمانم تغریبا تموم شده چطور فایل ورد رو براتون بفرستم؟ 

سلام فایل رو آپلود کنید و اگر براتون مقدور هستش بهتره که به صورت پارت به پارت ویرایش بشه یعنی تاپیکی در انجمن بزنید  باز اگه مخالف هستید لطف کنید ورد رو آپلود و لینک رو بفرستید. 

• لایک 7
لینک به دیدگاه

عزیزم!

در این تاپیک ورد رو به صورت آپلود شده ارسال بفرمایید.

(توضیحات نحوه آپلود فایل در خصوصی داده شده)

@Tiam_roman

• لایک 6
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، مدیر ویراستار گفته است:

سلام فایل رو آپلود کنید و اگر براتون مقدور هستش بهتره که به صورت پارت به پارت ویرایش بشه یعنی تاپیکی در انجمن بزنید  باز اگه مخالف هستید لطف کنید ورد رو آپلود و لینک رو بفرستید. 

سلام گلم  من رمانم حدود 30 پارت یا کمتر تموم میشه تموم شد بصورت فایل ورد میفرستم بعد کاور هم بفرستم؟ 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

گلم بعد من هنوز کاور رو نگرفتم چکار کنم؟ گفتن از قسمت ویرستاری انجام میشه 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در 8/20/2021 در 12:48 PM، مدیر ویراستار گفته است:

سلام گلم من فقط فایل ورد رو بفرستم؟ کاور رو نفرستم بعد ویرستاری  باید چکار کنم فایلی که بهم میدید رو به کسی بدم یا نه کاور رو بهتون میدم و همچی اوکی میشه و تبدیل به pdfمیشه و میره سایت؟ 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Tiam_roman گفته است:

سلام گلم من فقط فایل ورد رو بفرستم؟ کاور رو نفرستم بعد ویرستاری  باید چکار کنم فایلی که بهم میدید رو به کسی بدم یا نه کاور رو بهتون میدم و همچی اوکی میشه و تبدیل به pdfمیشه و میره سایت؟ 

شما لطف کنید ورد رو بفرستید ویراستاری بشه بعدش رصد، ورد رسمی، پی دی اف، نوبت  رفتن روی سایت. 

اگر جلد برای رمان توسط انجمن زده شده که هیچ اگرنه باید درخواست جلد هم در تالار جلد بدید‌. و اگر رمانتون رو به صورت پارت به پارت بزارید خیلی بهتره اینطوری هم رمانتون دیده میشه و هم بازدیدی میخوره و سطح قلمتون به کمک ناظر و ویراستار و همچنین منتقد ها بالا میره.

• لایک 6
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

عزیزم من تا پایان رمانم 5الی 6 پارت مونده بعد فایل ورد رو تو یو آپلود  فایل ورد رو آپلود کنم بعد  چجوری براتون بفرستم لینک فایل رو بفرستم؟ اینجا فقط یکم گیج شدم که لینک فایل رو  بفرستم یا... 

ممنون میشم بگید که هرچه سریع تر فایل رو بفرستم 🤗

• لایک 6
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Tiam_roman گفته است:

عزیزم من تا پایان رمانم 5الی 6 پارت مونده بعد فایل ورد رو تو یو آپلود  فایل ورد رو آپلود کنم بعد  چجوری براتون بفرستم لینک فایل رو بفرستم؟ اینجا فقط یکم گیج شدم که لینک فایل رو  بفرستم یا... 

ممنون میشم بگید که هرچه سریع تر فایل رو بفرستم 🤗

پارت؟ مگه تاپیک زدید؟ اگر منظورتون صفحه هستش  باید وارد یو آپلود بشید، فایلتون رو از قسمت موردنظر  انتخاب کنید و بعدش لینک مستقیمی که بهتون میده رو اینجا ارسال کنید.

• لایک 7
لینک به دیدگاه

نه پارت نه فایل کامل رمان ورد شو 

چطور بفرستم فقط وقتی که تو یو آپلود، آپلودش کردم لینک ش رو بفرستم یا باید کار دیگه ای کنم. 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در 9/3/2021 در 2:59 PM، Tiam_roman گفته است:

نه پارت نه فایل کامل رمان ورد شو 

چطور بفرستم فقط وقتی که تو یو آپلود، آپلودش کردم لینک ش رو بفرستم یا باید کار دیگه ای کنم. 

عزیزم توضیح دادم که باید لینک رو بفرستید

• لایک 6
لینک به دیدگاه

https://uupload.ir/view/text_0s3h.docx/

سلام عزیز دلم این فایل ورد رمان من هست رمان سرقت ابدی عشق به نویسندگی تیام"sin" کاورمم دریافت کردم و اینکه من دیگه کاری نباید انجام بدم؟ بعد ویرستاری میره تو صف منتشر تو سایت؟ و اینکه ویرستاری رمان و منتشر شدنش چقدر چند روز طول میکشه؟ ممنون از شما 🙂 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Tiam_roman گفته است:

https://uupload.ir/view/text_0s3h.docx/

سلام عزیز دلم این فایل ورد رمان من هست رمان سرقت ابدی عشق به نویسندگی تیام"sin" کاورمم دریافت کردم و اینکه من دیگه کاری نباید انجام بدم؟ بعد ویرستاری میره تو صف منتشر تو سایت؟ و اینکه ویرستاری رمان و منتشر شدنش چقدر چند روز طول میکشه؟ ممنون از شما 🙂 

تو انجمن درخواست جلد دادید؟ 

عزیزم رمان شما پراز ایراد نوشتن هستش مثل خط دیالوگ کشیدن حروف و... 

چرا تاپیک نمیزنید که هم رمانتون بازدید بخوره و خواننده هاش زیاد بشه و همچنین سطح قلمتون بالا بره؟ 

۳۵۰ صفحه ورد شما برای بنده نمایش داده شده و خب این  واقعا  برای ویراستار سنگین هستش چون ایرادات زیاده.

به نظر من بهتره که تاپیکش رو بزنید تا ویراستار هم پای شما ویرایش بزنه و اگر نه  نزدیک یک ماه  زمان میبره چون واقعا سنگینه.  

من شخصا به شما قول میدم که تاپیک بزنید هم کار شما هم ویراستار راحت تر پیش میره  باز هرجور خودتون میدونید.

• لایک 6
لینک به دیدگاه

عزیزم زمانش که مهم نیست اگه مبلغی هم باشه میدم  که اوکی کنید برام برای بازدید رمان هم بگم من تو روبیکا کانالم 77k بود که پارت گزاری میکردم توش الان پارت گذاری تموم شده تو کانالم کانالمو فروختم پس 77 هزار نفر رمان منو خوندن برای ویو اصلا نمیخام بعد اینکه تبدیل به ورد کردم اینطوری شد خط دیالوگ رفت پشت متن کلا چپکی شد😂حالا مشکلی نیست هر موقع حاضر شد شد ❤️

• لایک 6
لینک به دیدگاه

عزیز دلم من الان داشتم تو فایل هامو نگاه میکردم دیدم فایل txt رمان سالمه همچیش سر جاشه میشه فایل txt بفرستم تا راحت تر باشه؟ 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

نویسنده عزیز اینکه ورو ویرایش بشه اصلا مشکلی نیست و من به خاطر خودتون گفتم که کمکی کرده باشم. انجمن  مبلغی از نویسنده هاش    دریافت نمیکنه.

بله عزیزم تاپیک پارت گذاری میکنید ناظر/منتقد/ سطح قلم و ... هم بهتون داده میشه. ولی خب  شما دلتون میخواد فقط ورد ویرایش بشه مشکلی نیست. 

خب اینطوری که عرض کردید و اون فایل رو دارید همون پارت گذاری میشه یک جور فرقی نداره.  همون ورد رو میگم ویرایش بزنند.

آریانا جان @.Aryana.   یک ماه فرصت داری  که این ورد رو ویرایش بزنید ممنونم.

۳۵ روز فرصت میشه روزی ده صفحه   جانم خودم هم کمکتون میکنم🌻

• لایک 6
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، مدیر ویراستار گفته است:

نویسنده عزیز اینکه ورو ویرایش بشه اصلا مشکلی نیست و من به خاطر خودتون گفتم که کمکی کرده باشم. انجمن  مبلغی از نویسنده هاش    دریافت نمیکنه.

بله عزیزم تاپیک پارت گذاری میکنید ناظر/منتقد/ سطح قلم و ... هم بهتون داده میشه. ولی خب  شما دلتون میخواد فقط ورد ویرایش بشه مشکلی نیست. 

خب اینطوری که عرض کردید و اون فایل رو دارید همون پارت گذاری میشه یک جور فرقی نداره.  همون ورد رو میگم ویرایش بزنند.

آریانا جان @.Aryana.   یک ماه فرصت داری  که این ورد رو ویرایش بزنید ممنونم.

۳۵ روز فرصت میشه روزی ده صفحه   جانم خودم هم کمکتون میکنم🌻

چشم مدیر جان

خیلی هم عالی؛ ممنون میشم🌻

• لایک 6
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
4 ساعت قبل، Tiam_roman گفته است:

سلام ویرستاری رمان به کجا کشید؟ 

عزیزم صدبار هم بنده هم ویراستار خدمتتون عرض کردیم لازم نیست هر روز بپرسید ما یک جواب به شما میدیم شماهمون جواب یا سئوال ماروهم جواب نمیدین، الان اون ورد درست رو فرستادید تو خصوصی که زدید؟!

• لایک 6
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...