رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

دو ادم روی زمین

Navesandehjavan23
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

بیایید یکم تخیلی فکر کنیم  :classic_rolleyes:

فرض کنید در یک شب همه برق های کل زمین قطع میشه تنها برای ۱ دقیقه 😮

همه جا تاریک تاریک هیچ چیز و هیچ کسی نمی بینید :973: تنها صدای اطرافیان می شنوید اما به محض اومدن برق ها نه خبری از اطرفیان هست نه حتی صدا هاشون  😨

و با گذشت دو روز متوجه میشید هیچ کس روی زمین نیست و تنها یک نفر پیدا میکنید روی زمین 😶 

من چندتا فرد با خصوصیات خاص میگم  و شما برای هر کدوم بگید چه برنامه دارید 

(در اخر  فانتزی خودت بگو که چکار میکنی با او یه ادم   کاری به او افرادی که گفتم نداشته باشید در قسمت  فانتزی خودتون)

یک  قاتل حرفه ایی (مرد)

یک  بازیگر   (خانم)

کسی که روش کراش دارید

فرد با بیماری روانی خاص(زن ، مرد )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودم اول میگم تا بهتر متوجه بشید 

یک قاتل حرفه ایی که مرد:

سعی میکنم به شام دعوتش کنم  و توی غذاش قرص خواب اور می ریزم و سریع به صندلی می بندم تا خطری برای من نداشته باشه  فقط بهش اب و غدا میدم و اجازه باز کردن دست بهش نمیدم 

یک بازیگر خانم : در مورد فیلم هاش باهاش صحبت میکنم و ازش میخوام برای سرگرمی بازیگری به من یاد بده 

کسی که روش کراش دارم:تا حد امکان ازش دوری میکنم و اجازه نزدیک شدن نمیدم بهش  

فرد بیمار روانی:تو اتاق نگهداری میکنم ازش   

فانتزیم این که او فرد پیدا کنم  و باهاش دنیا بگردم و سوار ترن هوایی بشم اخه تنهایی که نمیتونم راه بندازم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۲/۳۱ در 21:08، Navesandehjavan23 گفته است:

بیایید یکم تخیلی فکر کنیم  :classic_rolleyes:

فرض کنید در یک شب همه برق های کل زمین قطع میشه تنها برای ۱ دقیقه 😮

همه جا تاریک تاریک هیچ چیز و هیچ کسی نمی بینید :973: تنها صدای اطرافیان می شنوید اما به محض اومدن برق ها نه خبری از اطرفیان هست نه حتی صدا هاشون  😨

و با گذشت دو روز متوجه میشید هیچ کس روی زمین نیست و تنها یک نفر پیدا میکنید روی زمین 😶 

من چندتا فرد با خصوصیات خاص میگم  و شما برای هر کدوم بگید چه برنامه دارید 

(در اخر  فانتزی خودت بگو که چکار میکنی با او یه ادم   کاری به او افرادی که گفتم نداشته باشید در قسمت  فانتزی خودتون)

یک  قاتل حرفه ایی (مرد)

انگیزه اش رو می‌پرسم از شغلش. اگه نتونستم درکش کنم زنگ میزنم به پلیس. اگه حتی یه درصد بهش حق بدم، می ذارم منو بکشه تا لوش ندم.

یک  بازیگر   (خانم)

هیچی.

کسی که روش کراش دارید

آرزو میکنم واقعی شه. جز این هیچ کاری نمیتونم بکنم و حتی همین هم فایده ای نداره

فرد با بیماری روانی خاص(زن ، مرد )

اول از همه سعی میکنم هرچیزی که میتونم راجع بهش بفهمم و احساس کنم و بعدش  هم زندگیش رو کتاب میکنم.

بهش پیشنهاد ازدواج میدم. دیگه هیچکس نیست که بخواد تکیه‌گاهمون باشه پس باید خودمون بشیم تکیه‌گاه هم؛ شاید هم فقط خودم یه تکیه‌گاه نیاز دارم. نمیدونم.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Nei𝚃𝙷 گفته است:

بهش پیشنهاد ازدواج میدم. دیگه هیچکس نیست که بخواد تکیه‌گاهمون باشه پس باید خودمون بشیم تکیه‌گاه هم؛ شاید هم فقط خودم یه تکیه‌گاه نیاز دارم. نمیدونم.

قشنگ بود ولی چالش درست انجام ندادیا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...