رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد رمان آمیترین| روشنا اسماعیل زاده کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

♡به نام خالق جهان هستی♡

نام رمان: آمیترین

نویسنده: روشنا اسماعیل زاده

ژانر: تخیلی/فانتزی، عاشقانه

خلاصه:
از اول، من رو به عنوان فردی شوم به یاد می‌‌آوردند. همیشه از آدم ها فراری بودم، همیشه بهم می‌گفتن از آدم ها فاصله بگیر تا از بین نری. اما هرگز کسی به من نگفت اگه کسی به من نزدیک بشه چطور باید ازش فرار کنم، به من گفتن چجوری از تورِ ماهی گیرها فرار کنم، اما تور علاقه و احساس؟ نه! و این شد که پای من به جهانی نا‌آشنا باز شد و وارد دنیایی شدم که تنها راحت زنده موندَنم شفاف نکردنِ هویتم بود.

پ.ن: ایده‌ی کُلی این رمان برگرفته از سریال دریای آبی است و تمام مکان ها و شخصیت ها بخشی از ذهنیت نویسنده از دنیای تخیلات است.‌

لینک صفحه اصلی رمان:-آمیترین-

ویرایش شده توسط Roshana

مآ خُودِمُونَم از دسـت دادیم دیگه از دست دادن بَقیه برآم͢ون مهم نٰٖیست:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۳/۸ در 11:35، Roshana گفته است:

♡به نام خالق جهان هستی♡

نام رمان: آمیترین

نویسنده: روشنا اسماعیل زاده

ژانر: تخیلی/فانتزی، عاشقانه

خلاصه:
از اول، من رو به عنوان فردی شوم به یاد می‌‌آوردند. همیشه از آدم ها فراری بودم، همیشه بهم می‌گفتن از آدم ها فاصله بگیر تا از بین نری. اما هرگز کسی به من نگفت اگه کسی به من نزدیک بشه چطور باید ازش فرار کنم، به من گفتن چجوری از تورِ ماهی گیرها فرار کنم، اما تور علاقه و احساس؟ نه! و این شد که پای من به جهانی نا‌آشنا باز شد و وارد دنیایی شدم که تنها راحت زنده موندَنم شفاف نکردنِ هویتم بود.

پ.ن: ایده‌ی کُلی این رمان برگرفته از سریال دریای آبی است و تمام مکان ها و شخصیت ها بخشی از ذهنیت نویسنده از دنیای تخیلات است.‌

لینک صفحه اصلی رمان:-آمیترین-

سلام دوست عزیز

موضوعتون رو دوست داشتم، حتی بعضی از توصیفاتتون بجا و زیبا بود. 

در بعضی از قسمت‌های رمانتون از کلماتی استفاده کردید که کل جملات رو بهم ریخته و باعت شده منظورتون کامل به خواننده نرسه. 

در پارت دوم فضاسازی کم بود و بنده متوجه بعضی از حرکات یا حرف‌ها و رفتار‌های شخصیت‌ها نشدم. 

همونطور که میدونید، فضا‌سازی تاثیر مهمی  در جذب خواننده داره و باعث جذاب شدم رمانتون میشه. جوری بنویسید که هر‌آنچه در ذهن شماست به خواننده هم القا بشه. 

ولی درکل خوب بود.

موفق باشید🌸

@ Z.mim 🌿

ویرایش شده توسط حـانیه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...