رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

متن و لینک آهنگ آروم بگیر علی لهراسبی

دلی قیز
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

https://upmusics.com/علی-لهراسبی-آروم-بگیر/

حتی فکرشم نکن تنها بری هرجا بری هستم یه تیکه از قلبمی درد میکنی آروم بگیر خستم نوازش با دستات جوره ولی حیف که دستات دوره الان نرو که درگیر پاییزمتنهام نذار بی تو به هم میریزم بارون میاد تو باید باشی باهام بارونیمو بندازی رو شونه هام  عشق توئه که نترسم میکنه هوای تو منو آدم میکنه میبینی که من تو آتیشم نرو نه وقتش نیست الان از پیشم نرو با من بمون 

اگه یه برگ خسته دست بادم حتی اگه کسی نیافته یادم بازم خدا بدترین لحظه میرسه به یادم  با من بمون حالا که باد زندگیم وخیمه رهام نکن وسط رویا های نصف ونیمه وقتی دلم دارو ندارشو باهات سهیمه چشمامو بستم بری برو ولی عاشق که ترسو نیست طاقت ندیدنت دیگه با این چشمای کم سو نیست زندگی میره به باد میره به باد چون بی قراری تو روزای خوبم میاد اگه یکم طاقت بیاری تو با من بمون اگه یه برگ خسته دست بادم حتی اگه کسی نمونده که بیافته یادم بازم خدا بدترین لحظه میرسه به دادم👮🍁🍂💑🎶🎵🎼

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...