رفتن به مطلب

دلنوشته شیشه هارا بشکن/نویسنده:نجمه ناظمی کاربرانجمن نودهشتادیا

Najmeh_n
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

عنوان: شیشه هارا بشکن

نویسنده:نجمه  ناظمی
ژانر:  عاشقانه، روانشناسی
هدف:نگفته هایت را می گویم می خواهم آرام شوی

مقدمه:چَشم هایت را ببند ،می خواهم تورا به اعماق جهنم رویا هایم ببرم آن جا کسی به دادمان نمی رسد کسی نگران نمی شود بامن بیا دستم را بگیر بگذار در این دوزخ تنهایی باهم فرو برویم یک نفر منتظر است ،بیا، تمام پل های پشت سرت را خراب کن   که او بهترین برای   رسیدن  است.....

@Saeedehm72  @saeid76MZ @Saghar @sahar @SAHAR NAZ @Shabnam @Shabnam @Shah_dokht @shahrzad.rh @shahrzad.rh  @Shahy @N.a25 @nafas777 @S.u @Ebham2 @Raha_yee @taban @Yalda ghasemi @Yalda es @unknown @taban @i love you @F.bagheri @Damon.S_E   @Otayehs @پرتوِماه @Atenaa @مصی بانو  @Kayobi

بچه ها اگه دوست ندارید تگ بشید لطفا در نمایه بگید تامزاحمتون نشم و اینکه اگر دلنوشته منو می خونید لایک کنید نقد کنید وکمک کنید به بهتر شدنم🌹

ویرایش شده توسط نجمه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شیشه هارابشکن

#پارت _1

قطره های غم راجمع کن از آن دریا بساز طوفانی و مواج شو بر صخره های راه فرود بیا نابود کن هر آنچه که نمی خواهی باشد قوی باش قوی بمان .
مشکلات زندگی همچون اتاقی شیشه ای است و تو زندانی آن اتاقی ، انسان های بیرون تنها بهر تماشا آمده اند،از آنان در خواست کمک نکن، غرورت را حفظ کن آنان که تظاهر به عشق می کنند ازهمه دشمن تر اند دشمنانت را بشناس
می دانی شب که می شود نقاب ها کنار می روند
زمین پیراهن عزا به تن می کند وعیب ها را می پوشاند
توهم این گونه ای می دانم شب که می آید نقاب راکنار می گذاری روی تختت دراز می کشی و پتوی سنگین غم را بر سر می گذاری و زار زار گریه می کنی

@Qazal @Weird @Wolf @F. Naseri @RaHa @Yalda es @G.Ha @Yalda ghasemi @Ebham1 @h. sameiy @yalda1983 @i love you @iatina @p8366y @k.barin @m.azimi @janan @x-----x @raha. @javadi_82 @hadis Hs @hadis noor @RAHAA88@unknown   @ملیکا ملازاده     

ویرایش شده توسط نجمه
لینک به دیدگاه

#پارت_2

غم تو

توهمان ایمان بی تکرارشب هایی تو همان غم زسینه  زیبایی تو همان وقت که آمدی دل کندی تو همچون شب از عشق بی پروایی من نویسم که سینه ی دل آرام گیرد این دلنوشته زخاک غم پاگیرد تو همان یاوردشت دلواپسی هایی تو خدایی تو خدایی
توهمان کوه بلندی که دلم با غم تو ساز گیرد توهمان غم زصدایی که دلم با شب تو جان گیرد
من نویسم که دلم آرام گیرد
این نوشته زغم تو جان گیرد

@Sahar_66 @sahar @A_N_farniya @Qazal @iamidamtg @Yalda es @iatina @Paradise @S.u @AaronCob @Kayobi @bahar.00 @M.gh @lavender @Viow𖣘 @S.u @ناری بانو @ناصر الدین @نیکتوفیلیا @نگار نظری @دخترسیاه @دخترخورشید @Damon.S_E

سلام 

بچه ها اگه دوست ندارید تگ بشید لطفا بگید❤

ویرایش شده توسط نجمه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...