• تشکر 1
  • هاها 2
رفتن به مطلب

🏕اقدامات لازم تعطیلات 98ia🏝

زری گل
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

خب، خب، خب...😎

رسیدیم و رسیدیم🛬

کاشکی...اهم اهم🙄😁

میبینم که بالافصله زدن تاپیک رزرو بلیط، با استقبال گرمتون مواجه شدیم و واقعا یک دمتون گرم حقتونه، یک دست قشنگ برای هیجان و پایه بودنتون بزنید، آ بریکلا!

vid-20220702-wa0051_fsgk.gif

حالا یک هورا هم بکشید بد نمیشه، اصلا میخواید جیغ بکشید تنوع بشه هوم؟ باشه نزنید منو، میرم سر اصل مطلب ولی خب حالا بیاین یک شربتی نوش جان کنیم، دهنم خشک شد تو این گرما خوبه حالا تازه یک هفته از تابستون گذشته و اینطور داریم آب میشیم وای به حال...

-زری بسه!😑

ایش چه عجله ای هست حالا دورهم داریم اختلات میکنیم دیگه مگه بده؟ بیاین یکم بحث سیاسی هم راه بندازیم شیرینی مجلس بشه چطوره؟! خب جونم براتون بکه که دیدین امروز تو مجلس...

وجدان: اگه اوناهم نزنن لهت نکنن، خودم شخصا نابودت میکنم!😊🔫

گویا تهدیدات داره جدی میشه آقا برو که رفتیم...🙄

بلیط ها تهیه شده...✈

ظرفیتمون تکمیل شده...🗺

حالا وقتشه که براتون از کار بزرگ بیشتر بگم، بگم؟!

-بگو!😍

نوچ نمیگم...😂

-چرا نمیگی ای بابا؟!😕

-بابا این زری سرکارمون گذاشته بیاین بریم اه!😏

وایسا وایسا خو جنبه داشته باش رفیق!😐😂

بده دارم سرگرمت میکنم؟ برات حرف میزنم؟ حرف های خوب خوب میزنم؟ قصه میگم؟ شعر میخونم؟ گیفت قشنگ پیدا میکنم؟ برای نوشته ها وقت میزارم؟ میشه چرت و پرت نگم؟ میشه آخه؟ نه دیگه ولی خب اوکی بریم که بگم قراره چیکارا کنید تو تعطیلات!😅🏝

همونطور که عرض کردم خدمتتون شما باید تو این تعطیلات در قبال تفریحاتی که براتون آماده کردیم و قراره زحمتش دست @ Aryana🌻   رو ببوسه...

میخوایم که شما برای ما بدون هیچ گروهی، به صورت فردی، یک رمان بنویسید!✍

ژانر اصلی این رمان باید حتما پلیسی باشه میتونید بر فرض مثال بزنید:

ژانر: پلیسی-عاشقانه❤

ژانر: پلیسی-تراژدی💛

ژانر: پلیسی- جنایی🖤

و...

خلاصه که حتما چاشنی اصلی رمان پلیسی باشه...

تعداد صفحاتش هم با فونت ب نازنین و با سایز 16 یا 18 تو ورد از 250 صفحه بالا باشه و اگر زیر 250 باشه متاسفانه نمیتونیم قبولش کنیم چون به صورت داستان در میاد و ما از شما رمان میخوایم نه داستان!

زمان اتمام این رمان تا پونزده شهریور هستش و توقع میره که شما تا روز مشخص شده همه کارهای رمانتون رو کرده باشید و فقط مونده باشه تاپیک درخواست ویراستاری و...

که هرچند ویراستار همراه براتون در حین تایپ میزاریم که دیگه  برای کارای اتمامش راحت باشیم.🦋

تاپیک این رمان رو نهایت تا فرداشب بزنید، حالا یک خلاصه معمولی اول براش بزنید بعدا طی مدت فیکسش میکنید!

اگرهم بحث از این بشه که تو یک روز ایده نمیاد به سرم و... اوکی من تا شب 13 تیر فرصت میدم که تاپیک بزنید، همسفری که چادرش رو(تاپیک رمان) نزده باشه تو روز مشخص شده به این معنا هستش که از سفر انصراف داده و خیلی راحت و شیک از اعتمادمون سواستفاده کرده چون هم تو تاپیک اول ذکر کردم که باید رمان بنویسید هم اینکه زمانش هم زیاده و خدایی از پسش برمیاید با قلمی که من از خیلیاتون دیدم پس شکست نفسی نفرمایید و پای قولتون بایستید!:1215266137_writealetter:

کسایی هم که من تاپیکشون رو ببینم اسامیشون رو ثبت رسمی میزنم که بتونن از ویژگی های سفر بهرمند بشند...

در حین سفر با یک تفریح مواجه میشیم و مطمئن باشید با همراهیتون خیلی خوش میگذره و کلی کنارهم شاد میشیم.🥰

اومد یکی بدجال شد تو سفر که خدا اون روز رو نیاره اما خب احتیاط شرط عقله روز قبلش یا حالا همون روز به من یا  @ Aryana🌻  اطلاع بده، نره حاجی حاجی مکه!

به هر مسیر تفریحی که رسیدیم براتون اطلاعات کاملش رو قرار میدیم و بازهم هر سئوالی که پیش اومد براتون با خیال راحت از من و آریانا میتونید بپرسید!

پس الان شما تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که فقط ایده پلیسی به ذهنتون بزنه و تا سیزدهم بتونید تاپیکش رو بزنید همین!

باقی کار و... رو بسپارید به ما  که به موقع براتون به طور کامل وصفش میکنیم...😍😎

picsart_07-02-11.46.59_fzi8.jpg

راستی...🤩

هرکدوم از شما با زدن تاپیک، یک مافیا و یا یک پلیس محسوب میشه که ما با توجه به اسم رمانی که انتخاب میکنید شما رو خطاب میکنیم...

به زبون ساده تر بخوابم بگم، شما لقبتون اسم رمانتون میشه که خب حالا بستگی داره شخصیت اصلی رمانتون پلیس باشه یا مافیا!👮‍♀️🕴

مثال:

-من رمانم سیاهکار پس شما میتونید بگید...سیاهکار اومد(چون من رئیس اون باندم یا به قولی نویسنده اون رمانم برای پلیس ها هم همینطوره)

خلاصه که ما اومدیم جزیره نودهشتیا و رسیدیم به سرزمین مافیا...💚🏝

این گوی و این میدان مثل همیشه همه چی رو براتون آماده میکنیم که بهترین ها رو ثبت کنید!

برید قسمت تایپ رمان، بخش های جدیدی اضافه شده که رمان شما بعداز گذاشتن پارت پنجاه به اون قسمت برترین های پلیسی فرستاده میشه بدون در نظر گرفتن سطحتون این یکی از ویژگی های مهمه چون میدونید که الکی رمان کسی رو انتقال به بخش بالایی نمیدن!

خیلی حرف زدم و با اینکه کلی شد هنوزهم فکر میکنم خیلی چیزها رو براتون نگفتم در هر صورت هر سئوالی داشتید میتونید تو نمایه یا خصوصی منو و آریانا بپرسید تو این تاپیک هم لطف کنید اسپم ندید وقتی تاپیک هاتون رو زدید اینجا لینکش رو ارسال کنید و جمله(( من چادرم رو زدم)) رو به همراهش پست کنید، همین!

میدونم قرار بود ببرمتون هتل پنج ستاره، این هتل پنج ستاره همون پارت پنجاهی هستش که میرتتون بخش برترین های پلیسی که میشه هتل پنج ستارمون!

💜💛💜

اتمام حجتی کرده باشم با کسایی که بخوان وسط سفر قالمون بزارن و به هر دلیلی بدون هیچ اطلاعی بزارن برن...😶

هجده نفریم و ممکنه که تا سیزدهم تیر دونفر هم عضو بگیریم که درصدش کمه البته، هرکدوم از اعضا حقوق فردی و احترام خاص خودشون رو دارند من و بزارید کنار این اصلا درست نیست که بخواید با احترام و اعتماد اعضا بازی کنید...😔

خیلی ها هم از من قول برخورد جدی گرفتن با این مورد  رو گرفتند، اینکه حقشون خورده میشه و زری باید دلسوزی رو کنار بزاره...

اینی که میگم تهدید نیست به هیچ عنوان، یک تعهده برای خاطر جمعی همه ما، عضوی که بخواد بی احترامی کنه به اعضای دیگه(به من هم نه اصلا) با رفتن و زدن زیر قولش...😕

امتیاز هاش رو مجبورم صفر کنم این درخواست عده ای از اعضا بوده پس نه حرفی میشه نه شایعه ای خواست خود کاربرا بوده پس من به خاطر اون هاهم شده این کار رو انجام میدم چون به هیچ عنوان هیچکس خوشش نمیاد به مسخره گرفته بشه...🙂🙃

این هم از این قسمت...🙃😉

خب دیگه شبتون شکلاتی و شیک...🤐😅

امیدوارم که مثل همیشه سرافرازم کنید و دلتون رو با کار خودتون شاد کنید!🌻

💛دوست دار شما زری و آری💛

@ TARANEH_M  @ N.H  @ Damon.S_E   @ Zedbazi  @..SAHAR..  @ _Atrin_  @ VampirE☆ویژه☆  @ Blue Moon  @ Roshana  @ _Setayesh   @ Asra_p   @ Gemma  @ So.Bloom  @ ماهی  @ -سومبرا-  @ لباشک   @ اهورا   @ SARAM  @ Morganit @ elif8379  @

• لایک 17
  • تشکر 3
  • غمگین 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من چادرم رو زدم!

@ زری گل🌻  @ Aryana🌻

• لایک 7
  • تشکر 1

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود...(؛

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• مدیر ارشد

من چادرم رو زدم!

• لایک 4
  • تشکر 1

رمان‌راز‌یک‌جنایت...حقایق‌پنهان‌،‌بازی‌بر‌روی‌میز،‌مقابل‌یک‌دیگر،چشم‌در‌مقابل‌چشم...و‌در‌آخر‌خونی‌که‌همانند‌فواره‌آسمان‌را‌به‌تیری‌وتاری‌می‌کشاند! ‌

لینک به دیدگاه

من چادرم زدم😌 ( کامل میخوام تغییر کنه برای همین  هیمنو قرار دادم) 

• لایک 4
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

• سانسورچی

چادر ما هم زده شد✌ (قراره تغییر کنه،صرفا برای آماده سازی بود)

• لایک 4
  • تشکر 1

spacer.png

دَر جَهاٰنِ تُهی اَزْ عِشْق نِمیماٰنَمْ چُون
دَر جَهاٰنِ تُهی اَزْ عِشْق نِمیباٰیَد زیست
دِهْخُداٰ تَجْرُبه عِشْقْ نَداٰرَد وَرْنَه
مَعْنیِ "مَرْگ" و "جُداٰییْ" بهْ یَقین هَرْدُو یِکیست

عِشــــقـے در پَســتوــیِ آتــَشْ  و بـہ لـِطــﺂفــَتِ حــَریـــر

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

چادر رو بنا کنید😎

رعیس باند مکافات😁🥂

• لایک 3
  • تشکر 1

جایـــــــے از میان نت هاے دیوانگـــــــــــے گیــــتار!

✞︎𝑩𝑰𝑴𝑨𝑹 𝑶𝑻𝑨𝑮7✞︎

♕︎𝑴𝑶𝑯𝑹 𝑪𝑼𝑻♕︎

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اخیشششش

چاددرررم زده شد بلاخره:classic_rolleyes:

https://forum.98ia2.ir/topic/7367-رمان-مویرگ-کشنده-latifeh-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

ویرایش شده توسط لباشک
  • لایک 1
  • تشکر 1

شازده کوچولو چه قشنگ میگه:

گل من گاهی بداخلاق و کم حوصله و مغرور بود؛اما ماندنی بود!

این ماندنش بود که اورا تبدیل به گل من کرده بود... 

•رمان دو دل در خلأ•

تو خیلی قشنگی؛ مثل خنده‌ات...

•°•دلنوشته‌ی C17H19NO3•°•

لینک به دیدگاه

• خبرنگار

گیلی گیلی....:905:چادر بنده هم زده شد.:connie_mini_glasses:

• لایک 2
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

چادرم زده شد+_+:905:

ویرایش شده توسط Outis
  • تشکر 1

20220709_005723_qj35_rtud.jpg

روایتی از یک قتل، همراه با هزاران مضنون
{آخرین تکه مفقود شده}
برای دسترسی به رمان، در پیوی یا نمایه درخواست ارسال کنید!

لینک به دیدگاه

من چادرم رو زدم✌ 

• تشکر 1

مقدمه :

شنیده بودم قلب هر كس

به اندازه مشت گره كرده اش است...

مشت میكنم...

و خیره می شوم به انگشتان گره خورده ام...

دستم را می چرخانم و دور تا دورش را نگاه می كنم...

چقدر كوچك و نحیف باید باشد قلبم!

در عجبم از این كوچك نحیف! كه چه به روزم آورده!

وقتی تنگ می شود...

می خواهم زمین و زمان را بهم بدوزم!

وقتی می شكند...

چنگ می اندازد به گلویم و نفس را سخت می كند!

وقتی كه می خواهد و نمی تواند...

موج موج اشك می فرستد سراغ چشمهایم...

در عجبم از این كوچك نحیف......

«احمد شاملو»

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...