• تشکر 1
  • هاها 2
رفتن به مطلب

رمان منطقه پنهان|SAREN_DPکاربر انجمن نودهشتیا

SAREN_DP
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان:منطقه پنهان

نام نویسنده:سارن مدنی(SAREN_DP)

ژانر:هیجانی_فرازمینی_رازآلود_انتقام

خلاصه:منطقه ۵۱ چه راز هایی را در خودش نهفته است؟برای چه کسی جرعت رفتن به آنجا را ندارد؟یعنی تمام راز های جهان در آن منطقه است؟آیا آن دختر کنجکاو،می تواند این راز را برای جهانیان فاش نماید؟راز هایی که ممکن است سرنوست یک برگ روی درخت را عوض نمیاد،راز هایی که ممکن است از منقرض شدن نسل انسان جلوگیری کند،آیا می توان آن را فاش کرد؟

آیا آن دختر جهان را از جهل و نادانی نجات می دهد،یا خودش جانشین صاحبان این راز می شود؟!

آیا فرازمینی ها وجود دارند؟آیا آنها هم از این راز ها خبر دارند؟

چه کسی می تواند جهان را در حالی که همه چیز را می داند تصور کند؟

مردم چه می کنند؟!

مقدمه:یک روز که کاملا مثل روز های دیگه بود،که انگار نبود،در حال قدم زدن در لاس وگاس یکی از شهر های آمریکا بودم که یک دفعه از خود بی خود شدم و رسیدم به یک منطقه مرموز!یک محیط وسیع وجود داشت پر از کارخانه های مختلف و ابزار های پیشرفته که دور تا در این محیط رو با لیزر های دیجیتالی پیشرفته حفاظ کرده بودن.

یک تابلو روی در ورودی وجود داشت.روی تابلو نوشته شده بود:(warning!!!!If you love your life dont come in)که ینی:(هشدار!!!!اگر زندگیتو دوست داری داخل نیا)

اولش یکم ترسیدم ولی چون از بچگی ی کنجکاو به تمام معنا بودم،باید سر از کار این منطقه در میاوردم.خیلی دوست داشتم بدونم اصن اینجا چیکار می کنن که یهو دیدم بالای یکی از کارخونه ها نوشته شده بود(منطقه 51).

سریع گوشیمو در آوردم که سرچ کنم ببینم این منطقه 51چیه!

همین که تو اینترنت سرچ کردم دیدم...

از وحشت سریع از اونجا دور شدم!

منطقه 51 جاییه که...

@ مدیر راهنما

• لایک 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...